Informácie

Naša rada pre mierový krok!

Naša rada pre mierový krok!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vždy podceňujeme pracovné zaťaženie potrebné na presun. Okrem zabalenia celého bytu do škatúľ je potrebné predvídať aj administratívne postupy, čistenie, ktoré si vyžaduje vždy viac času, ako sa očakávalo ... Tu je malý návod na pohyb bez stresu!

Vybavenie, ktoré poskytuje

Pre svoj pohyb nemusíte kupovať krabice, môžete ich zbierať od obchodníkov a supermarketov okolo vás. Môžete tiež zbierať noviny na zabalenie predmetov a jedál. V ostatných prípadoch bude potrebné zabezpečiť: - zvitky škótskej pásky, - značkovače, - bublinkový obal na krehké predmety a riad, - kompaktné skladovacie kryty, - ochranné obaly na zabalenie matracov, - ochranné obaly. Ak nepoužívate sťahováky, spýtajte sa, či si môžete zapožičať ručný vozík, remene, vozík a či vám v deň presunu môžete pomôcť.

Sme motivovaní, aby sme sa zbalili!

Starostlivosť o zvieratá a deti

Povedzme, že sa pohybujeme s mačkou alebo psom, s dieťaťom v labkách, nie je to naozaj ideálne ... Ak máte možnosť nechať ich postarať sa o príbuzných alebo sa pohybovať cez víkendy, keď sú deti v opatrovateľke alebo v škole, neváhajte! Inak budete musieť počas pohybu svojho domáceho maznáčika uzamknúť. Pokiaľ ide o mňa, nechala som mačku niekoľko hodín v klietke, príliš si toho neuvedomovala, ale kvôli bezpečnosti som ju nemohla nechať putovať po byte.

Premýšľajte o svojej zmene adresy!

Svoju adresu môžete zmeniť na webovej stránke vlády pre všetky verejné orgány (dane, CAF, sociálne zabezpečenie atď.). Nezabudnite tiež naplánovať presmerovanie svojej pošty na webe La Poste na 6 mesiacov alebo 1 rok. Nezabudnite informovať všetky ostatné súkromné ​​organizácie a ľudí o vašej zmene adresy (jasle, opatrovateľka, vzájomné poistenie, banka, poistenie, predplatné časopisov atď.)

Čo mať po ruke do D-Day

- Niektoré hračky, knihy, ... (v opačnom prípade budú deti zastonať! Okrem toho, prečo nedať svojim deťom fixky na fixky, aby ozdobili škatule, bude to mať čo robiť); nábytok, skrine, ... - lekárnička, zdravotnícke knihy - dôležité administratívne dokumenty, zoznam príslušenstva, ak ste nájomcom. - Skrinka s náradím - Mraziace vrecká a fixka na zalomenie skrutiek a ich ľahké vyhľadanie! - Metly, mopy, vysávače, trosky pre domácnosť (špongia, handry, výrobky pre domácnosť, vrecia na odpadky, ...)

Pokojný pohyb!

Ste pripravení opustiť svoj starý byt? Teraz budeme musieť premýšľať o všetkom, čo uľahčí váš príchod do vášho nového domu:

Zvážte poistenie domácnosti

Nebudete mať možnosť vstúpiť do bytu alebo domu, ak ste ho poistili. A predovšetkým, v prípade poškodenia vám nebude poskytnutá ochrana ...

Pranie bielizne

Dostaňte sa ďaleko pred bielizeň, ako budete musieť veľa urobiť, keď sa presťahujete do nového ubytovania. Určite nebudete chcieť čeliť tejto monštróznej nádobe na špinavé prádlo naplnené!

Pripravte svoje preteky na internete

V deň, keď sa nastúpite, nebudete mať čas ani chuť nakupovať. V deň vášho nastúpenia na konci dňa alebo nasledujúci deň sa rozhodnite pre doručenie.

Súčasný stav

Realizujte vstupný inventár, ak ste nájomcom. Nezanedbajte tento krok, pretože správa vypracovaná realitnými kanceláriami je pri vstupe často minimalizovaná, potom na výstupe, správa je často dôkladnejšia ... Pred podpísaním dokumentu urobte fotografie a znovu si ich prečítajte.

Hospodárstvo

V novom ubytovaní: ak ste pár dní pred nasťahovaním nemali kľúče, určite nebudete schopní vyčistiť všetko od zhora nadol počas dňa D. Urobte to najväčšie predtým, ako prinesiete skrinky a nábytok, napriek tomu bude potrebné znova vyčistiť kompletné čistenie!

Rozbaľovaní

Ihneď rozbaľte škatule obsahujúce veci, ktoré potrebujete: riad, potraviny, hygienické výrobky, detské oblečenie a oblečenie, ... Z debien vyberte rastliny a zalejte ich vodou. Zvyšok môže chvíľu počkať! Ak máte balkón alebo garáž, skladujte v ňom boxy, aby ste príliš neprekážali vašej obývačke!

Detská izba

Usporiadajte detskú izbu, radi nájdu svoju značku, hračky, ktoré už niekoľko dní / týždňov nevideli! Vitajte doma! Aby ste na nič nezabudli, nájdite naše plánovanie superlokácie!Komentáre:

 1. Hall

  What is well organized here is crime. Innocence is a state that is incompatible with feelings of deep satisfaction. Is there life on Mars, is there life on Mars, but there is a thick, thick layer of chocolate I understand: to live with one woman, but with the same one ?! ... “Others are not better” - the inscription on the mirror. Broken bones don't float! Love is like a fire, you won't throw a stick, it will go out.

 2. Yavin

  Ďakujem za peknú spoločnosť.

 3. Arashijora

  Je to zaujímavé. Give Where can I find more information on this topic?

 4. Thayne

  The information was selected very successfully, when will the update be?

 5. Rocke

  Kedysi som rozmýšľal inak, ďakujem za info.

 6. Burney

  Gratulujem, máš skvelý nápad.Napíšte správu