Komentáre

D-19: Ako nájsť vianočnú atmosféru, ktorá vám vyhovuje?

D-19: Ako nájsť vianočnú atmosféru, ktorá vám vyhovuje?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vianočné odpočítavanie sa práve začalo! Prineste kúzlo sviatočnej dovolenky domov! Ale ako? Pretože nie je vždy ľahké si predstaviť súvislú vianočnú výzdobu a sviatočný stôl, ktorý naozaj vyzerá ako vy, déco.fr a Centrakor vám pomáhajú vidieť jasnejšie!

Ste skôr vianočná príroda

Vianoce sú pre vás vôňou jedle, horúcej čokolády, keď prídete domov z vyberania šišiek, pekného svetla sviečok a prírodných farieb ... Váš obľúbený materiál: drevo! Či už ide o vaše vianočné gule, dekorácie stolov, dekorácie na zavesenie alebo veniec ... Čo sme si pre vás všimli v Centrakore: * visiace srdce v naplavenom dreve za 12,99 eur, ktoré vám pripomenie, že na čom záleží najviac na Vianoce je byť s ľuďmi, ktorých máte radi; * malý drevený strom so zvonmi za 4,99 * eur, ktorý bude dokonale obklopený niekoľkými sviečkami v strede stola; * malá drevená koruna, priemer 20 cm, pri 2,49 eurách *, sama, visiaca na dverách, bude veľmi elegantná, ale môžete ju tiež ozdobiť krásnou stuhou!

Srdce naplaveného dreva nás robí bezva, rovnako ako drevený strom za 29,99 eur!

Si tradičnejšie Vianoce

Vianoce sú pre vás plné spomienok na detstvo, ktoré siahajú späť! Ponožky visiace z krbu, Santa Claus zabudol na klobúk uprostred vašich malých topánok, kolotočov, automatov a iných sobov. Zábavné Vianoce! Vaše obľúbené farby: samozrejme červená a zelená! Červená ako Santa Claus a zelená ako vianočný strom. To, čo sme pre vás v Centrakore videli: * Santa Clausova sviečka za 1,99 * EUR, zábava ako všetci, ocenia ju mladí aj starí na vašom stole Štedrý deň, zatiaľ čo čaká, kým skutočný Santa Claus prevráti špičku jeho brady; * sada 5 červených guličiek za 1,49 * EUR, potešenie za veľmi nízku cenu, ktoré vylepšia váš krásny strom; * hojdací kôň o zastavení vo výške 2,49 * EUR, aby vám pripomenul Vianoce vášho detstva!

Na komíne necháme pohár naplnený jačmenným cukrom (9,99 EUR v Centrakore), zatiaľ čo pri stole sa opovažujeme za červené riady!

Si skôr ako biele Vianoce

Pre vás Vianoce sú to zasnežená krajina, nadčasová elegancia bielej, malé zvieratá z lesa a ľadová flóra, trblietky, ktoré iskria ... Kúzlo Vianoc! Vaša obľúbená sezóna: zima v snehu Čo sme si pre vás všimli v Centrakore: * soby všetkých bielych o 24,99 * eurách, ktoré budú pod stromom veľmi elegantné a budú čakať na príchod Santa Clausa; * 4 štrasové obrúsky z drahokamu za 1,99 * EUR, ktoré osvetlia jednoduché biele obrúsky; * Biely snehový koberec za 2,99 * EUR, čo bude veľmi užitočné pri skrývaní základne vášho stromu alebo pri hostovaní vašich krásnych vianočných ozdôb!

Ľadové kra zvieratá dorazia domov a pri stole, kombinujeme biele a sivé, elegantné!

Je to skôr ako Vianoce vyhodiť to!

Vianoce sú párty! Bonfireworks, svetlé dekorácie v záhradách, zlato a trblietky! Vaša obľúbená farba: zlato! Máte radi všetko, čo je jasné! To, čo sme si pre vás všimli v Centrakore: * poháre malých dekorácií, zlaté hviezdy, trblietavé srdcia a iné škrečky, od 1,89 * eur po rozptýlenie v strede stola; * 1 000 bodov laser za 19,99 * EUR, takže fasáda vášho domu sa za súmraku stane magickou; * hrebeň, 23 centimetrov, 1,99 * eur, aby sa konečný ľahký dotyk dostal na vrchol vášho stromu.

Šumivá fasáda a zlatý stôl! ** Odporúčaná maloobchodná cena v obchode Centrakor. Nájdite tú, ktorá je vám najbližšia na www.centrakor.com