Tipy

Testovacia lavica: najlepšia dodávka kvetov

Testovacia lavica: najlepšia dodávka kvetov

Nikdy nebudeme unavovať kvety a to je dobrá správa. Ďalšou dobrou správou je, že dodávka kvetov sa postupne dostáva na novú tvár s luxusnými službami. Odteraz môžete kvetiť svoj byt bez toho, aby ste sa presťahovali z pohovky, vďaka remeselníckym kvetinárom, ktorí doručujú kytice mesačne, alebo pri menej ako 2 hodinách pri najväčších príležitostiach.

Bergamot: rozvoz kvetín 2.0

Toto nové dieťa, ktoré má sotva dva roky na webe, ešte nenašlo konkurenta pre svoju veľkosť. Bergamotte spustil novú vlnu doručovania kvetov. Koncept? Expresné doručovanie krásnych kytíc, čerstvých sezónnych kvetov, ktoré sa najčastejšie pestujú vo Francúzsku a sľúbili sa za menej ako 2 hodiny v Paríži a nasledujúci deň do 13:00 všade vo Francúzsku. Royal. Kytice od 29,99 €.

Kvety dodávané rýchlo na vylepšenie dekorácie pred prijatím!

Bloom's: box pre závislých na domácich majstrov

Po prihlásení vám Bloom's každý mesiac doručí do domu krabicu kvetov, aby ste si mohli zostaviť svoju vlastnú kyticu. Výhodou je, že každý mesiac a cez sezónu je v centre pozornosti celý rad kvetov: nikdy nedostanete to isté. Plus: altánok plný dobrých rád. Jediným problémom je, že budete musieť trpezlivo čakať na mesačné doručenie. Ale kytica stojí za to! Dva možné vzorce: jeden za 25 € / mesiac pre 15 až 20 stoniek a druhý za 35 € / mesiac pre 25 až 30 stoniek.

Každý mesiac sa váš dekor obnoví vďaka Bloom's boxu.

Flowerness: kvetinový odber

V sérii kvetinových odberov navrhne Flowerness kytice podľa časov, bukolických alebo elegantnejších, v závislosti od ročného obdobia. Toto nové duo kvetinárstva vám doručuje každý mesiac, každé dva týždne alebo presne podľa vašich predstáv. Plus: dodanie je zahrnuté v cene kytice. Žiadna falošná radosť, len krásne kvetinové aranžmány! Predplatné od 44 € mesačne a jeden kytica od 31 €.

Flowerness ponúka kytice krajín dodávané do vášho domu, s predplatným alebo bez predplatného.

Paris Pousse: sukulenty a kaktusy doma

Nie sú to len kvetinári, ktorí dodávajú do svojich domovov: robia to aj krajinári. Paris Pousse dodáva v Paríži a jeho okolí sukulenty, kaktusy a depolutujúce rastliny, vnútorné a vonkajšie, s kvetináčom alebo bez neho. Dosť na usporiadanie balkóna alebo interiéru pomocou rastlín, ktoré sú aktuálne a ľahko sa udržiavajú. Plus: pri dodávke Paris Pousse neblokuje na schodoch a radí vám o umiestnení a zalievaní vašej novej akvizície. Prax!

Kaktusy doručené k vám domov? Už žiadne ospravedlnenie za to, že váš dekor nie je okorenený!