Komentáre

Čo mamičky naozaj sníva na Vianoce

Čo mamičky naozaj sníva na Vianoce


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vianoce sa blíži! Tento deň starostlivosti, kde vám vaše deti pripomínajú plný rozsah ich lásky - tiež ich tvorivosť. Nudelkový náhrdelník alebo ramekín v slanom cestíčku je to určite také zábavné, najmä v srdci mamičky nie celkom to, čo je najobjektívnejšie. V skutočnosti však tieto dary nemusia byť tie, ktoré by ste si objednali ako prvé, ak ste mali právo urobiť zoznam. Naše príklady.

Malá pozornosť, o ktorej snívali matky ...

Prvý darček: raňajky v posteli

Alebo pre začiatočníkov budík vo vašej posteli. Neznie to moc, ale keď máte dieťa medzi nočnými hrôzkami, je to už začiatok. A keď sa vyhnete prebudeniu pred 8:00 a sprevádzajú vás croissanty, ste blízko k dokonalosti.

Druhý nápad na darček: deň bez uskladnenia

Za deň nepočítate, koľkokrát sa ohnete, aby ste si vyzdvihli ilustrovaný album ležiaci pod pohovkou alebo podivné malé auto číhajúce vo dverách. Nehovoriac o stole, ktorý sa má vyčistiť, kabáty, ktoré rozhadzujú podlahu ... kuriatko, skúšame deň bez zdvihnutia prsta, aby sme videli, ako to vyzerá?

Dlhé živé raňajky v posteli na Deň matiek!

Mamičky tiež snívajú ...

Tretí nápad na darček: báseň BEZ chýb

Áno, vieme, sme krutí. Ale pokiaľ skopírujete báseň, ktorú fúka pani (prinajmenšom!), Že nie je plná pravopisných chýb, však?

Štvrtý nápad na dar: nenechajte sa prerušiť

To platí, keď počúvate rádio, hovoríte po telefóne, pozeráte televíziu, listujete knihou alebo časopisom ... vaše deti majú antény a vždy zistia okamih, keď snívate o tom, že vás neprerušia. Takže, v deň matiek by sme nechceli byť vyrušovaní alebo prerušovaní každé dve minúty, aby sme videli, ako to vyzerá.

Ah, čítanie dvoch stránok v rade, sladký sen!

Mamičky by tiež chceli ...

Piaty darček: perličkový kúpeľ

Po náročnom týždni na spustenie vo všetkých smeroch snívate iba o jednej veci: o dobrej horúcej a voňavej kúpeľni na relax. Bez hračiek uložených pod penou, bez dieťaťa, ktoré každé dve minúty prechádza hlavou do kúpeľne, aby skontrolovalo ... čo skontrolovať ešte?

Šiesty darček: romantický večer

Chceme pochopiť, že pre deti je ťažké porozumieť: ale nádherný večer, aj pamätný, je aj večer, ktorý sa môže uskutočniť v ich neprítomnosti. Prečo nie s týmto starým priateľom, ktorého stratil nasledovať: jeho otec?

A čo romantický večer?

Uisťujeme vás ...

Sľubujem, že nebudeme trucovať, ak nám namiesto toho Junior prinesie tento rok svoj starodávny rezancový náhrdelník. Mimochodom, vždy to bude krajšie ako železo. A ty, aký nevýslovný vianočný darček by ťa urobil šťastným?Komentáre:

 1. Vitilar

  Ani tomu nemôžem uveriť Vynikajúce zrubové domy

 2. Madoc

  Matchless theme, it is interesting to me :)

 3. Asaf

  Súhlasím, toto pozoruhodné oznámenie

 4. Vinos

  the very good thought

 5. Akule

  Verím, že sa mýlite. Poďme o tom diskutovať.Napíšte správu