Komentáre

Aké farby si vybrať pre tmavú obývaciu izbu?

Aké farby si vybrať pre tmavú obývaciu izbu?

Slnko trochu zapadá vo vašej obývacej izbe a svetlo tu nie je vždy? Urobte cestu pre farebné tipy! Ktoré, kde, ako, prečo? Na ceste do kráľovstva paliet, farebných máp a dobrých nápadov pre farebnú obývaciu izbu plnú veselosti.

Biela, tento indikátor svietivosti

Uisťujeme vás, že nie je žiadna chyba, tento článok o farbách v skutočnosti začína odbočkou na bielu. Pretože jeho pigmenty najlepšie odrážajú prirodzené svetlo, pretože existuje v čisto bielom, sivobielom, ľahkom ľade a vo viacerých odtieňoch, pretože ponecháva všetku slobodu hrať sa na dekoráciu ... Pretože si to zaslúži, všetko jednoducho! Či už je vaša obývacia izba tmavá alebo svetlá, biela bude vždy dobrá rada. Tu sa hovorí, teraz sa pozrime, čo s ostatnými farbami môžeme urobiť veľmi pekne.

Biele, elegantné a bohémske

Prírodné, pastelové, aby farba steny!

Ak chcete priniesť pep do svojej obývačky, neváhajte rozlíšiť stenu pomocou niekoľkých úderov valčekov. Dajte si pozor, rovnako ako vy maľujete stenu v tmavom odtieni pred prirodzeným svetlom, aby ste príliš nezakryli miestnosť, si tmavá obývacia izba zaslúži pozornosť: preto si vyberieme jasný, prírodný odtieň ako bielizeň alebo béžová, a prečo nie teplá, vyberaním z palety svetložltých.

V spoločnosti Leroy Merlin je pastelová geometria

Farba, od podlahy po strop

Pre malé malé prekvapenie podporuje biela farba s lesklým povrchom odraz svetla. Vyzerá to veľmi dobre. Pri podlahe budú mať svetlé farby a tmavé odtiene tendenciu „zatvárať“ miestnosť, takže bude vizuálne menej jasná a menšia. Urobte tak priestor pre svetlé odtiene a zamerajme sa na výber materiálov: uprednostňujete prirodzenosť morských rias, jednoduchosť dlaždíc, ušľachtilosť krásnej parketovej podlahy, ľahkosť pokládky lino? Možnosti sú nekonečné a nie je to nič, kým neotvoríme pole kobercov: či sú rovné, vzorované, geometrické a / alebo grafické, ak je zrejmé, je to povolené !

Farba!

Farebné príslušenstvo obývacej izby

Na stenách budú mať veľmi úprimné a veľmi svetlé farby tendenciu stmavovať vašu izbu a robiť ju vizuálne menšou: trochu šialenstvo, ktoré si preto môžeme vyhradiť, as potešením, na majstrovské dielo nábytku alebo v malých dotykoch, na doplnky, ako sú váza, držiaky na sviečky, fotorámik ... O to viac, ak máte radi studené farby, ako je zelená a modrá! Pretože tieto majú umenie zväčšovať pocit priestoru. Takže tyrkysový vankúš natiahne ruky, mäso zelené kreslo upúta vaše oko ... A čo si myslíte o pastelovo ružovej pohovke?

Takže ideme na zeleno?

Zrkadlo, svetlo dennej hodnoty

Ako hovoriť farbou bez toho, aby ste hovorili o farbe zvonku? Zrkadlá odrážajú prirodzené svetlo a prostredníctvom hry odrazov zväčšujú miestnosť. Večer sa hrajú s umelým svetlom, tak pekne, keď je rozptýlené, poskytované rôznymi tlmenými zdrojmi. Zrkadlo má všetky farby v jednom objekte a je plné svetla!

Zrkadlo na zväčšenie a osvetlenie priestoru!

Ahoj, ahoj, ahoj farby!

Ak ste ako ja, ste trochu chaotický, vitajte v klube najlepších nepriateľov tej najkrajšej dekorácie: pretože rozjasnenie tmavej obývačky a jej zafarbenie znamená vyčistiť priestor, vetrať, zadarmo! Napríklad príliš veľa vreciek. Okrem toho sa môžeme pozrieť aj na nábytok: Nie, veľký hrubý orechový stôl nie je dobrý dekoratívny priateľ, preferujeme nábytok z ľahkého dreva a tenší. Áno, záclony jedia svetlo, aj keď sú otvorené a nič sa od nich nežiadalo a žalúzie môžu byť dobrým nápadom. Cítite to, že koniec koncov to, čo vidíme, váš dekor, táto reakcia farieb medzi vankúšom a vázou, táto harmónia materiálov, táto láska, ktorú si dáte doma?

Keď vankúše prinesú farebný nádych do obývacej izby

Neónový favorit

Na záver je tu malá obľúbená prezentácia, ktorá ukazuje, že slová niekedy obťažujú veľmi peknú kreativitu. Pretože ak slovo „žiarivka“ nesníva zvlášť, je stále celkom možné, že vás okúzli niektoré doplnky z tejto žiarivkovej prezentácie, ktorá prebudí žiaka!

V obývacej izbe je žiarivka elegantná!