Komentáre

Nech žije jar na vlastnej koži

Nech žije jar na vlastnej koži

Oznámenie pre milovníkov kreatívneho trávenia voľného času, v dňoch 5. až 8. mája 2016 sa v Paríži, Porte de Versailles, koná Printemps du Do It Yourself Yourself. Nové tvorivé stretnutie predstavené na veľtrhu DIY, výtvory a know-how, v spolupráci s Parížskym veľtrhom, ktorý bude oceniť 150 vystavovateľov na viac ako 4 000 m2. Príležitosť pre kreatívnych milovníkov zásobovať sa novými materiálmi, farbami, radami, tipmi a trikmi, ako to všetko urobiť sami. Prevrat projektory!

Nová kreatívna akcia pre milovníkov kreatívneho voľného časuToto prvé vydanie venované učňom pre domácich majstrov, ako aj tým najskúsenejším, ktoré budú umiestnené pod znakom zdieľania a tvorivosti, bude pre štyri dni príležitosťou pre všetkých, aby objavili, čo robí módu Urob si sám, a objavili najnovšie trendy. a jarné nálezy. Malý zázrak miesta a kreatívny vesmír, kde by sme dobre strávili dni!

Kreatívne záľuby na jednom miesteČi už ste srdcom pre domácich majstrov, milovníkom šitia alebo pletenia, fanúšikom kreatívneho varenia, záhradníctva alebo scrapbookingu, všetky tvorivé vesmíry budú zastúpené pre neobmedzené možnosti tvorby. Prehliadka tiež ponúkne nápady na inšpiráciu a všetko vybavenie, ktoré potrebujete, aby ste si mohli predstaviť svoje budúce kreatívne projekty.

Prameň sami: od štvrtka 5. mája do 8. mája 2016, Porte de Versailles, pavilón 5.1 Od 10:00 do 19:00 (nočný čas, piatok 6. mája 2016 do 10:00)