Tipy

Kvety v kúpeľni

Kvety v kúpeľni


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kvet, očistiť, ozdobiť ... zeleň sa pozýva do kúpeľne. Trend smeruje k odstráneniu rastlín, ktoré dezinfikujú vlhké miestnosti, ale čo kvety? Medzi dotykmi farby a jemnosti nájdite ideálne kvety do kúpeľne. Dve základné kritériá: odolávať teplu a vlhkosti. Celý program.

Aké kvety si vybrať do kúpeľne?

Najčistejšia orchidea : Najviac obľúbená vlhká miestnosť, orchidea, biela alebo farebná, bude v kúpeľni dokonale prekvitať. Táto malá krása miluje svetlo, ale nie priame slnko: miesto v blízkosti drezu bude ideálne. Nezabudnite dobre vetrať miestnosť, aby sa zabezpečila minimálna ventilácia. Tip: S existujúcimi 25 000 odrodami orchideí niečo nájdete. Stále odporúčame phalaenopsis, čo je najjednoduchšia orchidea na údržbu. Iris močiarov, kvet, ktorý poznačil históriu Symbol francúzskych kráľov, dúhovky močiarov, ako naznačuje jeho názov, musia mať nohy vo vode. Perfektný kandidát na rozkvet kúpeľne. Craspedia, najcitlivejšia : Tieto malé žlté gule, ktoré vydržia dlho, hrajú v kúpeľni diskrečný lístok. Zenitude sa zaväzuje. Spárujte ich s niekoľkými vetvami eukalyptu na peknú kyticu v škandinávskom duchu. Potom, keď začnú pneumatiku, nechajte uschnúť. Najfarebnejšia gerbera : Táto veľká červená, oranžová alebo žltá sedmokráska prinesie do rybníka dobrú dávku papriky. Táto rastlina, ktorá je ideálna na rozkvet kúpeľne, miluje teplo a vlhkú pôdu. Slovo múdry. Ďalšia možnosť pre rozkvet vašej kúpeľne: sušené kvety, ktoré preto nevyžadujú žiadnu údržbu! Vyberte si napríklad elegantnú a impozantnú vetvu hortenzie, ktorá bude požadovať iba uvažovanie.

Orchidey dodávajú kúpeľni ďalší dotyk elegancie.

Ako parfumovať moju kúpeľňu kvetmi?

Okrem zdobenia a spestrenia vašej kúpeľne niektoré kvety ľahko parfémujú váš rybník. Niekoľko levanduľových stoniek vo váze vám poskytne dobrú náladu zakaždým, keď si čistíte zuby alebo sa osprchujete. Sušený levanduľa je skutočne dobrý spôsob, ako osvetľovať miestnosť sladkou vôňou pripomínajúcou sviatky v Provensalsku. A aj keď rozbijete kódy, ak je vaša kúpeľňa dobre exponovaná, prečo neumiestňujte pri okne čerstvú vôňu do blízkosti pohára mincovne?

Aké kvety by som mal zvoliť, aby absorboval vlhkosť v mojej kúpeľni?

Zabite dvoch vtákov jedným kameňom: ozdobte a absorbujte vlhkosť v kúpeľni pomocou rastlín. Azalka so svojimi bohatými ružovými kvetmi absorbuje určité nežiaduce chemické zlúčeniny. Nezabudnite tiež na cudzincov: táto rastlina kvitne po celý rok bez ohľadu na teplotu. Je veľmi náročný na vodu, a preto je ideálny do vlhkej miestnosti. Je to stávka vyhratá vopred!

Azalka s bohatými kvetmi bude dokonalá v kúpeľni.Komentáre:

 1. Heort

  What a funny question

 2. Chisisi

  I fully share her point of view. The idea of ??good support.

 3. Ager

  Ako odborník môžem pomôcť. Spoločne nájdeme rozhodnutie.

 4. Gardazahn

  I apologise, but, in my opinion, there is other way of the decision of a question.

 5. Regenweald

  To je proste neporovnateľná téma :)Napíšte správu