Informácie

5 konzervovanie pre domácich majstrov

5 konzervovanie pre domácich majstrov

Vlajkový materiál tejto chvíle, palica je všade! V dekoratívnych časopisoch, ako aj v špecializovaných predajniach. A my rozumieme prečo! Svojím grafickým a vzdušným vzhľadom je dotykom pravosti v modernom interiéri. Pretože sa s ňou ľahko manipuluje, dávame vám naše obľúbené inšpirácie na vytváranie vlastných dekoratívnych predmetov v plechovkách. Svietidlo, kvetináče, nábytok na mieru, hodiny, podnos ... Aký predmet budeš mať palicu?

1. Lampa© Jolie Place Vďaka ultragrafickému opleteniu je caning senzáciou pri použití na svietidle. Jemne filtruje svetlo a vytvára utlmenú a poetickú atmosféru. Dobrá správa? S palicou sa dá tak ľahko manipulovať, že si ju vieme predstaviť ako tienidlo závesného svietidla alebo pomocného svietidla. Mali sme rozdrvenie na jednoduchosti trstinovej lampy od Jolie Place. Nemôžeme však odolať ani Art Deco vzhľadu stvorenia Be Frenchie. Bez zabudnutia na ženskú verziu Mamie Boude, ktorá mala dobrý nápad prispôsobiť si svoju pomocnú lampu na trstiny pridaním niekoľkých farieb pomocou vlnených nití.

2. Kvetináče© C od Clémence Máte radi výprasky, ale neviete, ako ho ľahko získať? Ako sa používa na prispôsobenie malých kvetináčov. Nepoznáme vás, ale výsledok máme radi! A keď viete, že nie je nič jednoduchšie, bolo by škoda zbaviť sa toho. Ak chcete vyrobiť tieto rozkošné konzervárne kvetináče, môžete sa inšpirovať týmto kutilstvom C od Clémence! Sekáč, pár dotykov lepidla a voily! Takže, ste pripravení prijať konzervačný prostriedok vo vašom interiéri?

3. Hodiny© Une Hirondelle dans les tiroirs Keď padáte na nejaký materiál, chcete ho prijať vo všetkých svojich dekoroch. A trstina opäť dokazuje, že sa s ňou ľahko manipuluje! Tu blogerka Une Hirondelle dans les tiroirs vás vyzýva, aby ste si vyrobili trstinové hodiny. Okrem konzervovania budete potrebovať iba bubon, kruh, hodinový mechanizmus a zošívačku pre domácich majstrov. A aby ste dostali konečný výsledok, môžete na ohraničenie kruhu použiť syntetickú kožu, látku alebo dokonca plsť. Tvorba, ktorú si človek dokáže ľahko predstaviť v retro, škandinávskom alebo dokonca bohémskom interiéri!

4. Zákazkový kus nábytku© Shyly Lovely Ak môže trstina sama o sebe vytvárať dekoratívne predmety (napríklad lampu alebo hodiny), môže sa tiež použiť na oživenie kusu nábytku. To je prípad tejto inšpirácie, keď sa dizajnérka Shyly Lovelyovej rozhodla prispôsobiť svoj nábytok Ikea pridaním plechoviek do každej priehradky komody. V dvoch etapách, troch pohyboch, nájde nábytok druhú mladosť! Správny nápad? Okrem prevýšenia si blogger predstavil nové zápästia pomocou kožených remienkov. Ľahký a ekonomický tip, ktorý dodá nábytku vintage vzhľad!

5. Podnos© Jolie Place Ako vidíte, trstina sa dá použiť na vytváranie aj prispôsobenie existujúcich kúskov. Svojimi grafickými vzormi vytvára dojem na spodnej časti zásobníka. A pretože nie je nič jednoduchšie ako tento tutoriál, nemáte výhovorku, aby ste to vyskúšali! Uvidíte, budete hrdí na to, že si vyberiete svoje stvorenie, ktoré slúži vašim hosťom na občerstvenie alebo aperitív. Nič vám tiež nebráni používať tento plech na konzervovanie ako dekoratívny prvok umiestnením vázy, niekoľkých kvetín a sviečky. Ak chcete postupovať krok za krokom, navštívte blog Jolie Place!