Užitočný

Chcete miestnosť, ktorá sa zmení na kanceláriu?

Chcete miestnosť, ktorá sa zmení na kanceláriu?

Potrebujete v byte priestor? Čo keď investujete do modulárneho nábytku? Toto ponúka značka L'armoire osvetlená spoločnosťou La Maison du Convertible (ex Bimodal), ktorá podporuje inteligenciu vášho životného priestoru a ktorého mottom je: „Čím menej priestoru nám dáte, tým viac vytvoríte ich! “

Nábytok šetriaci priestor

Navrhovanie modulárneho a inteligentného nábytku je DNA skupiny La Maison du Convertible už 30 rokov. „Sme priekopníkmi v tomto type špičkových zariadení. Je to priamy výsledok našej primárnej profesie, ktorá spočíva v ponuke pohoviek s možnosťou prestavenia,“ vysvetľuje Jean-Jacques Mizrah, súčasný generálny riaditeľ skupiny.

Vždy, keď hľadajú inovatívne výrobky, sa značka špecializuje na funkčný nábytok a šetrí priestor, aby sa prispôsobil meniacim sa potrebám a životnému štýlu obyvateľov mesta, ktorí potrebujú priestor. Hľadáte konzolu, ktorá sa zmení na stôl pre 12 osôb, pohovku, ktorá sa stane skutočnou posteľou alebo stolom, ktorý môže byť nízky alebo vysoký v závislosti od príležitosti? Vaše šťastie určite nájdete na strane La Maison du Convertible.

Šatníková skriňa: na mieru šité usporiadanie vášho životného priestoru

Medzi týmito inteligentnými kusmi nábytku je značka, ktorú chce značka vyzdvihnúť prostredníctvom špecializovaného fyzického obchodu a niekoľkých kútov v rámci svojich parížskych showroomov: posteľná skriňa. Ide o skladacie lôžko navrhnuté s veľmi technickým mechanizmom, ktorý umožňuje jeho zvislé alebo bočné zloženie. Spálňa sa za pár sekúnd zmení na kanceláriu, obývaciu izbu alebo jedáleň. Ponúkané modely, v hornej časti sortimentu, siahajú od jednoduchého šatníka po komplikovanejšie, na mieru šité usporiadanie s množstvom úložných priestorov.

„Naši poradcovia, skutoční maliari interiérov, môžu prísť na vaše miesto, zmerať a navrhnúť 3D plány, aby vám poskytli presnú predstavu o možných kombináciách a konečnom výsledku,“ vysvetľuje Jean-Jacques Mizrah. Inštaláciu vykonávajú aj odborníci na kvalitné a dlhotrvajúce vybavenie na mieru. Úsporné riešenie, ktoré je na vzostupe! kontakt: Šatníková skriňa od La Maison Du Convertible (Bimodal), 68 bis rue Réaumur, 75003 Paris Telefón: 01 42 77 66 32 Site: www.lamaisonduconvertible.fr/armoire-lit-bimodal