Ostatné

3 nápady na regeneráciu kľučiek dverí v kuchyni

3 nápady na regeneráciu kľučiek dverí v kuchyni

Príliš monotónna vaša kuchyňa? Vymeňte alebo pridajte rukoväte do dverí a skriniek a zistíte, že miestnosť okamžite zaujme iný vzhľad. Postupujte podľa sprievodcu a našli sme nápady pre rukoväte pre domácich majstrov.

Regenerované kožené rukoväte na šaty do kuchynských skriniek

Vznešený materiál, ktorý okamžite dá štýl kuchynské skrinky , Milujeme tieto kožené rukoväte, ktoré sa vyrábajú veľmi rýchlo. Vyberte si farbu vhodnú pre nábytok v miestnosti a hrúbku, aby bola viac alebo menej odolná. Je to pekné a praktické!

Elegancia a jednoduchosť pre tieto regenerované kožené rukoväte.

Prispôsobte dvere starým strieborným lyžičkám

Je to pekný nápad strieborné lyžice od tvojej babičky! Vyzerali príliš starí na službu, ožili úplne iným spôsobom. A peniaze idú so všetkým, dá to elegantnej strane, nikdy príliš honosnej, celej kuchyni. Máte pocit, že ste inšpirovaní prispôsobiť kľučky v iných izbách domu?

Staré strieborné lyžice na prispôsobenie pre najoriginálnejšie kľučky!

Recyklujte staré gombíky do kuchynských zásuviek

V ideálnom prípade by ste chceli zmeniť kuchynský nábytok, ktorý je pre váš vkus príliš nudný, ale na strane rozpočtu sa zasekne. Jeden detail môže zmeniť vzhľad miestnosti: zmeniť ich gombíky a rukoväte skriniek ktoré sa vám nepáčia. Trik je v tom, že ich nebudete musieť vymeniť, stačí ich zamaskovať do hliny a natrieť ich zlatým postrekom tak jednoducho!

Lacná recyklácia starých monotónnych tlačidiel na rozjasnenie kuchyne bude závisťou!

Kovové kuchynské rukoväte sú obľúbené!

Ak nemáte trpezlivosť alebo sklon pustiť sa do domácich majstrov pre svoje kuchynské úchyty, vždy nájdete niečo v štýle, ktorý sa vám páči. kovové rukoväte a gombíky hviezda v kuchyni: z mosadze alebo medi, dodávajú osobnostiam viacúčelový nábytok, alebo naopak, zvýrazňujú triezve skrinky farbami okamihu.

Švédska značka Superfront nájdete široký výber dizajnov a vycibrených modelov.