Informácie

Aké farby sa hodia k môjmu stromu?

Aké farby sa hodia k môjmu stromu?

Oslavy konca roka sa rýchlo blíži a ak ste svoj strom ešte nezačali zdobiť, je najvyšší čas začať. Lopty, girlandy a malé vianočné postavičky čoskoro ozdobia krásny strom, ktorý ste si vybrali pre radosť malých detí ... a dospelých. Áno, ale aký typ dekorácie si vyberiete? Vyberte si ich podľa štýlu stromu, ktorý chcete získať! Tu je rýchly prehľad rôznych štýlov, ktoré môžete vytvoriť, a niekoľko tipov, ktoré najlepšie zodpovedajú farbám vášho stromu!

Pre tradičný strom

Tradičný strom je ten, ktorý je najviac verný vianočnej tradícii, ten, ktorý ste ako dieťa vytvorili, keď ste boli dieťaťom. Je to autentický a teplý strom, ktorý je obyčajne zdobený zelenými, červenými a bielymi odtieňmi. Malé vianočné postavičky, šišky, červené a biele gule a girlandy budú zdobiť váš strom na Vianoce ponorené do tradícií včerajška.

Pre moderný strom

Súčasný strom chce byť moderný a rozmarný. Loptičky a girlandy nechávame v skrinke a používame originálne a výrazné ozdoby, ako sú sladkosti a farebné ozdoby, ktoré vám podarí trik. Môžete tiež prijať abstraktnú verziu nálepky pre vianočný strom. Toto riešenie bude vhodnejšie pre tých, ktorí po vianočných sviatkoch nechcú zbierať ihly alebo pre tých, ktorí žijú v malom priestore. Farby budú napriek tomu jasné a veselé, takže strom bude mať malý efekt, aj keď to nebude skutočný strom.

Pre snehobiely strom

Ak chcete všade biely strom, ktorý nie je príliš preplnený rôznymi a rozmanitými dekoráciami, vyberte biely syntetický strom, ktorý elegantne oblečie váš interiér. Sklenené guličky, biele girlandy a niektoré strieborné ozdoby jednoduchým spôsobom ozdobia váš strom a vytvoria vo vašej domácnosti jemnú, vrelú a priateľskú atmosféru.

Pre farebný strom

Ak chcete stráviť oslavy konca roka s veselým stromom jedľa, ktorý vydáva pozitívnu energiu, rozhodnite sa pre jasné, honosné a kyslé farby, ako sú napríklad ružová, žltá a fialová. Ak chcete získať farebný strom, neváhajte dať maximum dekorácií v rôznych farbách: výsledok bude len lepší.

Keď je strom ozdobený zlatom a striebrom

Tento rok chcete dať veľké jedlá do veľkých jedál a chcete, aby váš strom zodpovedal duchu vášho večera? Pre elegantný a očarujúci strom sa rozhodnite pre vzácne ozdoby v strieborných a / alebo zlatých odtieňoch. Uistite sa, že sú ozdoby správne rozmiestnené na vašom strome, takže vykresľovanie je skutočne dokonalé a že kúzlo funguje na celom strome.