Informácie

Výber správneho stola pre malú kuchyňu

Výber správneho stola pre malú kuchyňu

Malý kuchynský stôl na zavesenie na stenuAk vo vašej kuchyni nemáte dostatok miesta na inštaláciu veľkého jedálenského stola, ale chcete ju dostávať, môžete sa rozhodnúť pre veľmi dômyselné riešenie: malý stôl na zavesenie priamo na stenu, bar alebo ostrov. Má iba jednu alebo dve nohy a pripája sa priamo k stene, len aby zaplnil priestor!
 

Stôl pre malú okrúhlu kuchyňuVaša kuchyňa nie je veľká, ale napriek tomu tam chcete umiestniť stôl, aby ste si vzali jedlo a prijali hostí? Okrúhly stôl môže byť vynikajúcim kompromisom: keď je malý, zaberá skutočne minimálny priestor a môžete sa otočiť bez rizika nárazu!

Aj tie najmenšie modely môžu pojať najmenej 4 stoličky, takže neváhajte!
 

Stôl pre malú kuchyňu v barovom režimeMáte malá kuchyňa Chcete sa umiestniť na 100% priateľskom mieste? Čo keby si to zmenil na bar? Na tento účel máte dve možnosti:

  • Buď si môžete zvoliť vysoký stôl (ako napríklad desiatu), oveľa menej objemný ako bežné jedálenské stoly a ktorý si podľa vlastného výberu doplníte barovými stoličkami.
  • Môžete si tiež zvoliť inštaláciu pracovnej dosky pripevnenej k stene v požadovanej šírke. Takto vytvoríte pekný malý kútik uvoľnením maximálneho priestoru vo zvyšku kuchyne.
     

Skladací stôlSkladací stôl je skutočne ideálnym riešením, ak máte malú kuchyňu a chcete priestor čo najviac optimalizovať. Naozaj, vďaka svojim klapkám ho môžete modulovať podľa vášho želania ... kým nezmizne, keď ho nepotrebujete. Jednoznačne spojenec č. 1 malých priestorov!
 

StôlVýrobcovia už nemajú dostatok fantázie na vybavenie malých priestorov. Takže, ak by ste radi využívali svoju kuchyňu na varenie malých jedál a posadili sa na prípravu koktailov a užívali si dobré poháre, neberte si vedenie a vyberte si stolný bar: veľa modelov sa predáva s vstavaný úložný priestor, takže môžete ukladať poháre, riad a ďalšie ... a znova šetriť čo najviac miesta.
 

Skladací stôlSkladacie stoly sú tiež vynikajúcou alternatívou pre malé kuchyne: vďaka systému, ktorý je často umiestnený v strede alebo na úrovni nohy stola, môžu zložiť a rozmiestniť tri pohyby v dvoch etapách. Ak to potrebujete, jednoducho si rozložte stôl a vložte ho do kuchyne; ale keď to už viac nepotrebujete a chcete sa uvoľniť, presto ho sklopte a položte ho na stenu, aby ste sa mohli voľne pohybovať po miestnosti. Prax nie?