Ostatné

Vyberte si svoje vintage kúpeľňové zrkadlo

Vyberte si svoje vintage kúpeľňové zrkadlo


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kúpa kúpeľňového zrkadla nie je triviálne: je to jeden z prvých predmetov, s ktorým sa ráno stretávajú vaše oči, a musíte si ho starostlivo vybrať. Je to skutočne on, kto určí náladu vašej kúpeľne, vizuálne rozšíri miestnosť a niekedy nastaví tón vašej nálady na celý deň!

Prečo vinobranie kúpeľňové zrkadlo?

V kúpeľni je často malá miestnosť, v ktorej sa dekoratívne túžby ťažko vyjadrujú. S malým priestorom na stenách, obmedzením skladovacích a funkčných zariadení a vysokou mierou vlhkosti nie je ľahké priviesť ho k osobnému dotyku inak ako výberom farby stien a obkladov. ! Ročník zrkadlo potom prinesie nádych fantázie, ktorá v tejto funkčnej miestnosti niekedy chýba, a zahreje sanitovanú atmosféru bežných materiálov: keramika, dlaždice, cement atď. Namiesto toho, aby ste sa vzdali banality katalógu obchodného domu, prineste do svojej kúpeľne osobnosť a originalitu! Nechajte sa sprevádzať svojimi obľúbenými na blších trhoch alebo v historických obchodoch a vytvorte jedinečný dekor, ktorý vám vyhovuje.

Aký je váš obľúbený štýl zrkadla?

Aký štýl si vybrať pre svoje kúpeľňové zrkadlo

Pokiaľ ide o zrkadlá, nie je dostatok možností. Je možné použiť všetky veľkosti, typológie a materiály a nič vás samozrejme nenúti obmedzovať na zrkadlá určené pre „kúpeľne“. Môžete si vybrať, či zostanete v tóne miestnosti, alebo sa rozhodnete pre farbu alebo nekonvenčný štýl, ktorý do miestnosti dodá pepľu. Podobne, ak je kúpeľňa v spálni, môžete si vybrať, aby sa zrkadlo prispôsobilo susednej miestnosti, aby sa dosiahol plynulý prechod. Máte radi grafické objekty a geometrické tvary? Vyberte si honosné zrkadlo zo 60. rokov! Art deco zrkadlo, veľmi elegantné, dodá vašej kúpeľni vzhľad budoáru, zatiaľ čo holičské zrkadlo v diptychu alebo triptychu alebo zrkadlo v zlacenom dreve dodá tejto miestnosti bohémsky štýl. Najtradičnejšie z nich si vyberú zrkadlo s tvárou alebo kované železo a prečo nemáte psychiku, aby ste sa videli na podlahe, ak máte izbu! Nakoniec bude prírodný dekor ratan a bambus perfektný, ak budete mať dobre vetranú kúpeľňu. Chcete skombinovať dekor a funkcionalizmus? Dajte si pozor na zrkadlo s malou poličkou na uloženie šperkov alebo nasuňte niekoľko fliaš. V kúpeľni pre deti sa vyvarujte príliš drahých predmetov a vyberte si niečo farebné, ktoré sa ľahšie zmestí do ich sveta. Okrem toho, prečo ich nenechať na výber a nechať ich, aby vás sprevádzali týmto objektom, ktorý budú musieť pri umývaní rozjímať ráno a večer?

My, s prirodzenou kúpeľňou, by sme mali slabinu pre ratanové zrkadlo ...

Na čo by ste mali pri nákupe venovať pozornosť?

Ako pri každom nákupe použitého tovaru, musí sa pred zakúpením vintage zrkadla skontrolovať, či je v dobrom stave. Ak sú niektoré chyby odstrániteľné (a dokonca vám môžu pomôcť vyjednať cenu zrkadla dole), iné sú skutočné škody, ktoré vás musia prinútiť vzdať sa akvizície. Medzi opraviteľnými škodami nájdeme farbu alebo odlupujúci sa zlatý list na miestach, škvrny od hrdze na tepanom železe a drevo mierne rozdeleného rámu. Šikmé zrkadlo na okrajoch si tiež môže udržať všetko svoje kúzlo a rozbité sklo sa môže vymeniť, ak vás zaujíma iba rám. Na druhú stranu, backtrack, ak je sklo vsadené príliš široko alebo v strede zrkadla, hrozí riziko, že nebudete môcť vidieť svoj odraz! Rovnako je ťažké opraviť prameň ratanu alebo bambusu, takže kupujte iba neporušené kúsky. Dajte si pozor na hrdzavé upevnenie a mierne modrasté alebo zelenkavé nelichotivé zrkadlové tóny v kúpeľni. Majte na pamäti, že okrem dekoratívnej funkcie musí byť kúpeľňové zrkadlo odolné, odolné voči vlhkosti a dostatočne veľké, aby ukazovalo aspoň začiatok ramien. Ak vám však trhliny spôsobia iba malé zrkadlá, dokážete si predstaviť zloženie niekoľkých malých zrkadiel, surových alebo zarámovaných, aby ste zväčšili oblasť odrazu. Postupujte podľa týchto jednoduchých upozornení a svojich inštinktov lovu výhodných obchodov a nerozhodujte sa o kúpe, kým nenájdete dokonalé zrkadlo. Je to záruka, že sa ráno pripravíte na pravú nohu!

Nedokonalosti ročníka majú svoje kúzlo, ale dajte si pozor na to isté!Komentáre:

  1. Devyn

    You are not right. Som si istý. I can prove it. Write in PM, we will communicate.

  2. Shaktidal

    You won't do that.Napíšte správu