Užitočný

Malé dekoratívne darčeky na zaplnenie adventného kalendára

Malé dekoratívne darčeky na zaplnenie adventného kalendára

Tento rok chcete trochu prelomiť rutinu a nekúpiť si večný adventný kalendár v supermarkete. Prečo to neurobíte sami? Je to pekný darček dať (trochu skoro) kamarátovi, partnerovi alebo dokonca vašim deťom! Déco.fr vám ponúka veľa nákupov a nápadov na drobné predmety pre deti i dospelých, aby ste sa dostali do svojho kalendára.

Drobné darčeky pre malých škriatkov a veľké deti

Čo poteší mladých a starých vo vašom adventnom kalendári? * Vtipné známky : kúpte si veľa malých tampónov od spoločnosti Hema alebo sestier Grene, ktoré odošlete v priebehu niekoľkých dní. Táto myšlienka funguje pre mladých i starých, ktorí milujú domácich majstrov; * „Dobré pre“ : na malých papieroch vytvorte svoje „poukazy na ...“ Navrhujeme vám: pozerať vianočný film, ísť na vianočný trh, romantické jedlo atď.

* Malé prenosné počítače : budete si musieť zvoliť formát mini, ale malé notebooky, je to vždy užitočné! V Maisons du Monde sme videli veľmi pekných; * Malé figúrky : môžete ich umiestniť na kozub alebo na úpätie stromu; * magnety : prečo si neobjednávať magnety, ktoré by používali vaše fotografie z dovolenky; * Papillony alebo cukríky : pamlsky vždy pracujú vždy na Vianoce! Viac nápadov pre deti nájdete v našej Mom Challenge

Malé darčeky pre domácich majstrov do adventného kalendára

Chceš si zašpiniť ruky? Dáme vám všetky naše nápady na drobné darčekové predmety, aby ste sa dostali do svojho adventného kalendára: * Malé vonné sviečky : pomocou vosku, knôtov, kriedy (na vyfarbenie sviečok), vonných olejov a nožníc na sušienky budete vyrábať roztomilé sviečky; * Malé pletené predmety : s pletením môžete robiť všetko (alebo takmer)!

Malé pletené predmety ľahké ako všetko s naším tutoriálom * Drobné predmety vo fime : ozdoby na strom, retiazky na kľúče alebo malé šperky, fimo pasta je kúzelná; * Malé dekoratívne mydlá : rovnaká logika ako pri sviečkach, ale s hoblinami mydla a éterického oleja pre parfumy; * Malé origami objekty : jemné kvety, aby sa dostali do hlasovania v kalendári. Viac nápadov pre domácich majstrov nájdete v našej ponuke darčekov pre domácich majstrov pre adventný kalendár.