Informácie

Ako odmietnuť garáž?

Ako odmietnuť garáž?

Riešenie problému s garážou nie je ľahké. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča, aby ste si rukávy zvinuli s ostatnými a nasledovali nasledujúce kroky v poradí.

Pred spustením zabezpečte potrebné vybavenie

Zničenie garáže znamená triedenie, hádzanie, ale aj čistenie. Preto sme sa vybavili niekoľkými vreckami na odpadky, veľkými krabicami, dokonca aj rukavicami, handrami a niektorými výrobkami pre domácnosť (zvýši sa veľa prachu). Naše oblečenie samozrejme zodpovedajúcim spôsobom prispôsobujeme.

Upratovanie vašej garáže stratégiou

Zlaté pravidlo? Nerozptyľujte sa a buďte metodickí. Najprv musíme začať stanovením oblasti, ktorá sa má preplniť, a potom postupne pokročiť vo vesmíre. Podobne, ako si ukladáte svoje predmety, tu a tam nájdete predmety týkajúce sa toho istého odvetvia (detské hračky, záhradníctvo, kempingové vybavenie atď.). Zhromaždite tieto rovnaké predmety v rohu miestnosti alebo vo veľkých škatuliach, aby ste ich lepšie uskladnili.

Spravujte veľké objemy pomocou spravodajských informácií

Už ste niekedy premýšľali o zavesení vašej dosky na windsurfing alebo kanoe na hornú časť steny? Závesné veľké predmety môžu vetrať vašu garáž a uvoľniť miesto na uloženie nábytku.

Každý má svoje miesto v garáži

Ak máte to šťastie, že máte v záhrade kajutu, prečo si nechať vonkajšie stoličky a gril v garáži? Podobne tu bude pravdepodobne zmáčať staré detské veci.

Premýšľajte o riešeniach pre ukladanie dát

Po zoradení je čas dať všetko preč. Ak hľadáte jednoduché riešenie, ktoré nevyžaduje prácu pre domácich majstrov, zvážte veľké priehľadné krabice z PVC. Tieto svetelné koše s klipmi, ktoré sú k dispozícii v spoločnosti Gifi ako v Leroy Merlin od približne 10 EUR, sú skutočne priestranné. Štítok, ktorý informuje o obale každej škatule a voily!