Informácie

Akú veľkosť zvoliť pre vianočný stromček?

Akú veľkosť zvoliť pre vianočný stromček?

Snívate o premene vášho kokonu na miniatúrnu vianočnú dedinu? Dáme vám všetky tipy, ako si zvoliť veľkosť svojho vianočného stromu podľa miesta, pre ktoré si ho rezervujete, jeho ceny a dekoratívneho vzhľadu!

Naše tipy na dekoráciu pri výbere veľkosti vianočného stromu

- Vianočný strom vhodný pre váš domov - Vyberte si strom podľa vášho štýlu - Veľký strom pre vianočné dekorácie - Špeciálne miesto pre váš strom - Alternatívy pre malé priestory

Vianočný strom vhodný pre váš domov

Predtým, ako začnete, musí byť váš vianočný stromček prispôsobený výške stropu vášho domu. Navždy vyberte veľkosť svojho stromu nezabudnite ponechať najmenej 15 cm medzi stropom a hornou časťou stromu (záleží to aj na veľkosti vašej hviezdy na vrchu). Zoberte si so sebou meter a skontrolujte najmenší milimeter.

Vyberte si strom podľa svojho štýlu

V obchode nájdete rôzne druhy jedál: * Prírodná jedľa: dobre vonia a je len na vás, aby ste ju vyzdobili od A do Z. Zabráňte jej vloženiu do pasáže, pretože vaša pôda by bola čoskoro posypaná tŕňmi. ! * Umelý strom: niektoré sú skutočnejšie ako život, iné sú svetlé a / alebo už zdobené, posypané falošným snehom atď. Je tu niečo pre každého a sú tu všetky veľkosti! * Drevený strom: opäť existujú všetky veľkosti, ale vyhýbajte sa jeho vkladaniu do chodby. Nakoniec môžete skúsiť vytvoriť svoj vlastný strom pomocou tutoriálu na webe. Váš strom bude 100% šitý na mieru!

Veľký strom na vianočné dekorácie

Ak chcete poskytnúť dekoráciu, vyberte veľký strom: bude praktickejšie nainštalovať všetky vianočné gule a girlandy. Ak však uprednostňujete triezvy dekoráciu, vyberte si jemný a štíhly strom: zvýraznia sa prvky, ktoré rozptýliate, bez pôsobenia prázdnoty.

Miesto výberu pre váš strom

V rohu obývacej izby, uprostred miestnosti, na okennom parapete, na stole, pri krbe ... Musíte tiež prispôsobiť veľkosť svojho stromu zvolenému miestu. Pri výbere majte na pamäti, že váš strom by nemal brániť otváraniu dverí alebo okien alebo premávke. Platí to najmä v prípade, že počas sviatkov hostíte: radšej menší strom a priestor pre každého, než naopak. A potom sa strom rýchlo preplní darmi, ktoré ho obklopujú!

Alternatívy pre malé priestory

Pretože malé priestory majú tiež nárok na kúzlo Vianoc, vedzte, že existujú rôzne alternatívy k tradičnému vianočnému stromu. Myslíme napríklad na miniatúrny strom (alebo na kutilovú alternatívu so stohovanými knihami), na dizajnový drevený strom, visiaci strom alebo dokonca na veľké plagáty predstavujúce krásny vianočný strom!