Ostatné

5 nápadov ukradnúť Američanom na Deň vďakyvzdania

5 nápadov ukradnúť Američanom na Deň vďakyvzdania

Po celom Atlantiku sa všetci Američania pripravujú na oslavu vďakyvzdania štvrtý štvrtok vo štvrtok v novembri. Z New Yorku do San Francisca vylepšujeme náš dekor na stole, stavíme náš dom a hľadáme najlepšie plnené morčacie recepty. Aké dobré nápady si môžete požičať bez meškania, aby bol tento mesiac november v teple a slávnosti!

Šťastie krásneho stola

Stretnutie rodiny na konci novembra

Pre milióny Američanov je večera Thanskgiving jednou z najdôležitejších sviatkov roka. Počas tohto obdobia zaznamenávame viac letovej prevádzky ako na Vianoce! Ak kresťania ďakujú Bohu za všetko šťastie, ktoré sa im dostalo, vďakyvzdanie je tiež spomienkou na pomoc, ktorú indické kmene priniesli pri príchode prvých migrantov, ktorí by bez veľkorysej domorodej rodiny neprežili. Mesiac pred Vianocami sa táto príležitosť stretnúť sa ako rodina veľmi oceňuje v čase, ktorý je pre zimnú depresiu dosť priaznivý. Čo keby sme na konci novembra zorganizovali veľkú rodinnú večeru? Každopádne prší vonku, takže strávte deň prípravou dobrých jesenných jedál, aby boli vaše blízke šťastné, však?

Krásne jesenné jedlo, ktoré môžeme zdieľať s tými, ktorých milujeme

Ozdobte dom squash

Pokiaľ ide o Deň vďakyvzdania, Američania, ktorí prijímajú svoje rodiny, vyzdobia svoje domovy rovnakou energiou a tvorivosťou ako na Vianoce. Tvarovky, ktoré sú všade prítomné vo svojich skladbách, oslavujú na jeseň veľkorysosť prírody, pričom pripomínajú, že prví pútnici by bez nich určite podľahli kurziu. V dome majú tieto veľmi jednoduché dekorácie najkrajší efekt. V závislosti na vašich želaniach vám ukážeme nádherné oranžové tekvice, ozdobné farby alebo nedotknuté biele placienky. Jednoducho umiestnený v sérii troch na polici alebo predstavený na podnose s niekoľkými vetvami brečtanu borovice a šišky, výsledok je vždy ohromujúci! Naše 10 dekoratívne nápady okolo tekvice

Tak jednoduché, ako je to krásne!

Dajte jesenné kytice všade

Zatiaľ čo Vianoce sú sviatkami zimy, Deň vďakyvzdania je sviatok jesene. Využívame túto príležitosť na ozdobenie jej interiéru veľkými kyticami vetiev, ktoré vnášajú prírodu do domu. V tomto ročnom období sa obzvlášť zaujímame o kytice eukalyptu alebo červeného ilexu, ktoré vydržia veľmi dlho vo váze. Páčia sa nám tiež physallis, kytice mŕtvych listov a všetky kvety s oranžovými a zlatými odtieňmi, ktoré pripomínajú krásu lesa v novembri. 5 jednoduchých kytíc na oslavu jesene

Jesenné lístie alebo červený ilex?

Vytvorte si svoje dekorácie sami

Keďže jesenné večery sú už dlhé, využívame ich na drotárstvo s originálnymi dekoráciami, ktoré potešia našich hostí, na Deň vďakyvzdania alebo na ďalšiu večeru s priateľmi. Nielenže si oddýchnete tým, že robíte manuálnu činnosť namiesto toho, aby ste zaspali pred televízorom, ale zdobili ste aj svoj domov bez toho, aby ste niečo utratili. Dôkaz s týmito vtipnými sviečkami vyrobenými zo starých strúhaných syrov umiestnených na podnose. Ďakujem Američanom! 10 jeseň dekorácie spoločné s deťmi (alebo bez)

Málokto znamená veľa kreativity!

Znovuobjavenie tradičných amerických receptov

Nakoniec by Deň vďakyvzdania nebol vďakyvzdaním bez tradičnej vypchatej morky, ktorú objavili prví Európania, keď prišli do Nového sveta. Je ochutené lahodnou brusnicovou omáčkou, zemiakovou kašou a sladkým zemiakovým pyré. Na dezert zvyčajne podávame tekvicový koláč, ktorý milujú malí Američania. Tieto chutné a osviežujúce recepty, ktoré sú nevyhnutné štvrtý november, si zaslúžia, aby ich gastronómy znovu našli na tejto strane Atlantiku. Ako ich testovať tento rok na Deň vďakyvzdania?

Poznáte brusnicovú omáčku? Náš 10 typických receptov vďakyvzdania