Ostatné

Aká dekorácia a aké farby s hliníkovými oknami?

Aká dekorácia a aké farby s hliníkovými oknami?

Majstri všetkých kategórií z hľadiska odolnosti, hliníkové okná sú tiež impozantnými spojencami z hľadiska estetiky. Trendy spájajú s nekonečným množstvom štýlov a farieb, a to je (tiež) to, čo robí ich silu. V tomto článku otvárame okno na nečakanej sile hliníkových okien vo výzdobe!

Hliník je „hallu“: všetko je v poriadku!

Hliníkové okno, kráľovná moderných interiérov a širokých otvorov, vie, ako sa vysporiadať s klasickejšími štýlmi. A áno, hliník je „hallu“: žiadny štýl mu nemôže odolať! súčasný štýl Najskôr s radosťou prijíma hliník pre jemnosť profilov, ktoré mu umožňujú podporovať veľké zasklenie a hrať sa na atmosfére, svetle a objemoch miestnosti. Moderné, minimalistické a škandinávske interiéry sú sublimované veľkými panoramatickými otvormi, ktoré vás vyzývajú, aby ste sa sami premietali, teraz, priamo v kúpeli svetla, všetko v čistote, čistote a ostrosti ... Už to môžete vidieť ! Hliníkové okná sú veľkým favoritom domy architektov ktorí majú radi svoj polymorfný charakter dokonale vhodný pre projekty šité na mieru. Šikmé okno, býčie oko, znížený oblúk alebo model XXL: hliníkové okno sa ohýba ku všetkým želaniam a všetkým podobám od klasických až po najúžasnejšie. Interiéry na priemyselná výzdoba nie sú prekonané. Čierne hliníkové okná s malými tabuľami alebo sklenenými efektmi sú doplnené vysokými priemyselnými otvormi v podkroví. Hliníkové okná tu pripomínajú oceľové okná z minulých rokov: viac izolácie, menšie náklady na energiu! Ak sú mimoriadne nadané pri výkone súčasného štýlu, prispôsobia sa aj hliníkové okná staršie stavby , Klasický dekor, tehlový interiér, umelecké štúdio alebo starý kamenný dom, nič nedokáže odolať sile kontrastu, ktorý ponúkajú hliníkové okná ... ani staré steny!

Hliníkové okno: kombinujte správne farby!

Dilema farby je v jadre DNA hliníkového okna. Vďaka lakovacím procesom si už nemusíte vyberať biele a biele okná. Je to jedna z veľkých predností hliníkových okien: žiadny materiál nekonkuruje svojej rozsiahlej palete farieb, omietok, povrchových úprav (rohož, lesk, satén, patina, pieskované, kovové ...). A aby sa nič pokazilo, farby zostávajú nemenné po mnoho rokov. Tento široký výber farieb vám umožňuje hrať so všetkými farebné asociácie vo vašom interiéri. Prisaháte podľa priemyselného štýlu? Potrebujete čiernu na hliníkových oknách a bielu (a / alebo tehlu) na stenách! Chcete sa odtrhnúť od nepoškvrneného interiéru? Vyskúšajte rozmazaný odtieň na hliníkových oknách. Môžete si tiež jednoducho vybrať, aby sa vaše stolárstvo prispôsobilo farbám vášho nábytku alebo hlavným (alebo menším) odtieňom vašej dekorácie a stien. Veľmi trendy, šedá zvýrazňuje biele, pastelové a ecru interiéry elegantnou a eleganciou. Vo všeobecnosti je potrebné pamätať na to, že na hliníkových oknách sa majú uprednostňovať tmavé a svetlé farby, aby sa zvýraznili alebo vytvorili kontrast alebo efekt vyvolávania. Združenia svetlých odtieňov medzitým zväčšujú objem a osvetľujú priestor. dvojfarebné hliníkové okná umožňuje konečne prepínať medzi vnútorným a vonkajším prostredím vďaka použitiu inej farby na každom svahu ... Dokonale sa držte pravidiel územného plánovania miest bez toho, aby ste obetovali svoj osobný vkus. Týmto spôsobom bude jasne červené a Kleinovo modré združenie! Viac informácií nájdete na stránke Alu Window V spolupráci so spoločnosťou Architecture & Aluminium