Tipy

Hliníkové okná: najlepšia zvuková izolácia!

Hliníkové okná: najlepšia zvuková izolácia!

Či už žijete v meste alebo na vidieku, kvôli kvalitným ospalým ranám budete musieť vymyslieť okná, ktoré vám nedovolia rušenie hlukom zvonku - rohy alebo kohút suseda, z čoho vyberať! Našťastie sú tu hliníkové okná. Hovoríme vám všetko.

Výber správneho skla na boj proti vonkajšiemu hluku

Výber zasklenia pre vaše okná je nevyhnutný na zlepšenie pohodlia zvuku vo vašej domácnosti. Dobrá izolácia je spôsobená zosilneným tepelným zasklením, ako aj hliníkovým oknom, ktoré sa dokonale prispôsobí zaskleniu - tepelné zasklenie je síce hrubšie, ale to nie je to, čo zastavuje hliníkové stolárstvo, práve naopak. ! Prečo je hliníkové okno tou pravou voľbou? Hliníkové profily sa môžu prispôsobiť všetkým situáciám. Čokoľvek si vyberiete zasklenie - aj ten najsilnejší! - vždy tu bude hliníkové okno - pri vhodných zľavách je možné všetko!

Kto hovorí, že vzduchotesnosť je dobrá, je zvuková izolácia!

Hluky prenikajú všade, kde môžu narušiť vaše tiché večery doma. Z tohto dôvodu bude potrebné zaistiť vzduchotesnosť otváracích častí vášho domu. Prečo je hliníkové okno tou pravou voľbou? Hliníkové profily sú veľmi tuhé. Táto kvalita umožní optimálne stlačenie spojov medzi rámami a teda veľmi dobrú vzduchotesnosť - bez toho, aby bola ovplyvnená významnou hmotnosťou zasklenia! Je to víťaz pre vaše fonetické pohodlie.

Účinnosť hliníka pri zvukovej izolácii

Zvuková izolácia domu je globálnym problémom: samotná konštrukcia domu sa počíta - od fasády po dvere, samozrejme, oknami. Či už ide o to, aby sa zasklenie čo najlepšie prispôsobilo, alebo aby sa zabezpečila dobrá vzduchotesnosť, hliníkové stolárske výrobky umožňujú znížiť hladinu hluku až na 40 decibelov (alebo dokonca aj ďalej). Rohy susedov / rohy automobilov sa môžu dostať z dychu: vaše ospalé ráno nemá žiadne hranice! Ďalšia vec? Kvalitné hliníkové okná v kombinácii s vhodným zasklením vám umožnia nielen zlepšiť zvukovú izoláciu, ale aj tepelnú izoláciu! Viac informácií nájdete na stránke Alu Window V spolupráci so spoločnosťou Architecture & Aluminium