Užitočný

Elegantné a lacné: kde kúpiť umelecké diela pre vaše steny?

Elegantné a lacné: kde kúpiť umelecké diela pre vaše steny?

Nič nie je smutnejšie ako steny bez dekorácie! Obrazy, pekne zarámované plagáty, závesy a fotografie zdobia interiér, potvrdzujú jeho štýl, a preto sú nevyhnutné pre úspešnú dekoráciu. Majú však tendenciu mať ceny príliš vysoké, dokonca odrádzajúce. Aby ste už nemuseli robiť ústupky vo svojej výzdobe interiéru, vybrali sme pre vás štyri umelé butiky.

Obchod CHALL

Výhradne internetový obchod, ktorý premýšľa mimo poľa. Ich myšlienkou je predstaviť vám mladých umelcov a pomôcť vám dostať sa z jednoty obrazov a plagátov predávaných hlavnými značkami dekorácie, ako sú Ikea, Habitat alebo Maisons du Monde. CHALL ponúka rozsiahly katalóg obrazov maľovaných mladými umelcami, z ktorých si môžete vybrať veľkosť.

"Hlava vo vzduchu" od Eckert Samuela, 55 €

Ilustrovaný butik

Ilustrovaná butik predáva a publikuje ilustrácie v malých sériách (od 30 do 50 kópií). Každý obrázok je podpísaný a očíslovaný umelcom, ale ceny zostávajú pomerne prijateľné. Obchod sa nachádza v 2. obvode Paríža, ale ponúka aj svoj výber online.

Ilustrácie Ilustrovaný butik, od 14 € na lillustreboutique.net

Spoločnosť 6

V prípade spoločnosti 6 je výber väčší. Vyberte si vzor alebo výkres, ktorý sa vám páči, potom podporu, na ktorú chcete tlačiť: zarámovaný obraz, plátno alebo dokonca ozdobné zavesenie na stenu, všetko je možné. Vyberáte si z výberu grafických a moderných vzorov súčasne.

Artwall Society 6, od € 15 na company6.com

Artwall a Co

Z našich štyroch návrhov je tento e-shop určite tým, ktorý ponúka najväčší katalóg diel zavesených na stenách. Artwall a Co skutočne ponúkajú široký výber fotografií, maľovaných a tlačených plátien vo všetkých štýloch. Musíte si len vybrať!

Obrazy Artwall a Co, z 49 € na artwall-and-co.com