Informácie

Dekoratívne darčekové nápady medzi 10 a 20 eurami

Dekoratívne darčekové nápady medzi 10 a 20 eurami

Tento rok sme sa rozhodli zdôvodniť naše výdavky na Vianoce! Preto hľadáme ozdobné darčekové nápady v rozmedzí 10 až 20 EUR v našom obrovskom výbere nápadov ...

1. Malé prenosné počítače

Nikdy nemáte dosť notebookov, však? Ak je to to, čo vám hovorí váš najlepší priateľ, choďte na to! V Maisons du Monde sme si všimli nejaké pekne trblietavé notebooky ... O niečo viac: zanechajte sladkú poznámku na prvej stránke ponúkaných notebookov!

2. Maskovacia páska

Pre milovníkov domácich majstrov a kancelárskych potrieb ponúkajú veľa maskovacích roliek! Kreatívny darček.

3. Hrnček

Musí mať pre dobrú zimu: mať hrnček hodný mena! Malý doplnok: súčasne ponúknite čajové sáčky, ktoré ste si prispôsobili zavesením malých slov na vrecká sáčkov.

4. Malá váza

Vždy užitočné dať tri kvety vyzdvihnuté pri prechádzke do krajiny, malé vázy! Nasnímané inými peknými dekoratívnymi predmetmi budú perfektné. O niečo viac: ponúknite tri craspedia, tieto veľmi grafické kvety, žlté gule na dlhej stonke, tento minimalistický buket bude vynikajúci vo vašej mini váze.

5. Pekný držiak tealight

Zaručená magická atmosféra! Ponúknite malý držiak tealight, ktorý nájde svoje miesto všade v dome.

6. Malý kaktus

Navštívte svoje obľúbené záhradné centrum a kúpte si mini-kaktus alebo mini-sukulent. Tieto rastliny sa ľahko udržiavajú a vyhovujú všetkým, dokonca aj tým, ktorí nemajú zelený palec. Málo navyše: čo keď repotujete svoje malé rastliny v pôvodnom obale? Stará železná čajová škatuľka, malý škvrnitý pohár ... Nechajte svoju kreativitu hovoriť!