Informácie

Vo vnútri 75 je dizajnový nábytok, ktorý šetrí miesto!

Vo vnútri 75 je dizajnový nábytok, ktorý šetrí miesto!

Značka Inside 75 bola založená v roku 1958 a ponúka široký výber modulárneho nábytku tak elegantného, ​​ako elegantného. Navrhnuté tak, aby optimalizovali úsporu miesta v malom priestore, prispôsobia sa všetkým vašim potrebám!

Ostrý výber

Inside 75 predstavuje v rámci svojich troch parížskych predvádzacích miestností jedinečnú škálu interiérových a dekoratívnych predmetov a vyniká predovšetkým ako špecialista na modulárny nábytok. Prestaviteľné sedacie súpravy, výsuvné stoly, dômyselné police alebo dokonca rozkladacie skrinky na posteľ, značka reaguje na všetky vývojové projekty s cieľom šetriť miesto. Okrem toho sa spoločnosť snaží kombinovať funkčnosť, štýl a dizajn a ponúka bohatý výber exkluzívnych značiek, medzi ktoré patria Innovation, Italian Spirit alebo Koinor pre pohovky alebo Caligaris, TemaHome a Leaderbed.

Pocit služby a blízkosť

Či už hľadáte modernú, škandinávsku, barokovú alebo skôr romantickú elegantnú atmosféru, Inside 75 má pre vás nevyhnutne riešenie šité na mieru! Jeho tímy vášnivých odborníkov vás budú počúvať, aby našli konfigurácie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Okrem toho značka pripisuje zásadný význam koncepcii blízkosti a spokojnosti zákazníkov a vyniká vďaka svojej dodávke a inštalácii, ktorá funguje kdekoľvek vo Francúzsku!

Vízia do budúcnosti

Spoločnosť Inside 75, ktorá je kľúčovým hráčom v oblasti nábytku už takmer 60 rokov, prevádzkuje tri obchody v štvrtom a pätnástom okrese v Paríži. Jérôme a Philippe, tretia generácia v čele spoločnosti, si želajú zrýchliť svoj rast a zároveň zachovať svojho rodinného ducha a požiadavku, ktorá jej robí dobrú povesť. Medzi budúce projekty patrí otvorenie obchodov vo viacerých regiónoch Francúzska, rozvoj jeho elektronického obchodu, ale aj digitalizácia predajných miest, ktoré sú už vybavené digitálnymi terminálmi a inovatívnymi platobnými systémami, ako je Amazon Pay, optimalizovať skúsenosti zákazníkov.

kontakt: Do 75 hodín: pondelok až nedeľa od 10:00 do 20:00 e-mail: [email protected] Webová stránka: www.inside75.com