Užitočný

Chez Marie: malý kokonový byt

Chez Marie: malý kokonový byt

Chez Marie je všetko malé a, ako sa hovorí: „všetko, čo je malé, je roztomilé“. Toto malé dievčenské hniezdo 36 m2 nie je výnimkou z pravidla. Marie nám ukazuje! „Presťahoval som sa tu pred 5 rokmi a nevykonal som žiadnu prácu, s výnimkou trocha čerstvej farby. Tento byt je odrazom toho, čo som, čo sa mi páči! “, vysvetľuje Marie. Mladá žena pracuje na srdci a nakupovanie alebo kutilstvo sa vykonáva podľa „roztomilosti vecí“.

Táto krásna koruna kvetov a týchto záhybov ich urobila Marie! Všetko má svoj príbeh v tomto veľmi ženskom interiéri.

"Som chamtivý!" Je to ako plač zo srdca pre Máriu, ktorá miluje dobré výrobky s krásnym balením. A ak je balenie krásne, prečo to dať preč? Marie na svojej pracovnej ploche vytvorila nádhernú, farebnú a kultivovanú zmes.

Dokonca prejavuje svoju vášeň pre dobré veci vo svojej kuchyni doslova a obrazne. Tu je kývnutie na jej idol Pierre Hermé, ktorý zarámovala leták predstavujúci makaróny!

„Nie som narcistický, ale mám slabost alebo dokonca výstrelok pre staré starožitné zrkadlá,“ pripúšťa. Túto kúpil jej babička na blší trh. Ozdobila výzdobu malými okamžitými fotografiami zhotovenými pomocou fotoaparátu Fujifilm Instax mini 8.

V obývacej izbe sme sa roztopili na ružovú pohovku - Ploum Ligne Roset navrhnutú bratmi Bouroullecami. Táto pohovka dodá pôvab tejto rohovej hrane. Chcete sa skrútiť v pohodlí svojho sedadla pri popíjaní kávy. Táto špičková pohovka pre dizajnérov koexistuje s chytrými dekoratívnymi predmetmi za dostupnejšie ceny: konferenčný stolík Fly, závesné svetlo Habitat, papierová girlanda z detskej dekorácie pre narodeniny.

Kuchyňa je kúpaná vo svetle a ponúka praktický dizajn. Marie pripevnila veľkú pracovnú dosku Ikea pod a na ktorú položila prvky a malé domáce spotrebiče.

Keďže je byt veľmi malý, izby sa navzájom spájajú. Tu ide Marie z obývačky do kuchyne.

Nad druhým zrkadlom v obývacej izbe - tiež škvrnité! - Marie má pletenie, ktoré je blízko jej srdca.

„Páči sa mi krásne jedlá a hrnčeky, najmä tie, ktoré majú správy.“

Nepochybne sme v byte závislého od módy. A z dobrého dôvodu táto bývalá študentka BTS Fashion udržovala od tých rokov nedotknutú vášeň pre krásne kúsky, ktoré ukladá vo svojej výklenku pod jej mezanín. Všetko je uložené v topánke v tomto malom priestore!

Je to byt zo 40. rokov s peknou parketovou podlahou, ktorá bola zámerne ponechaná bez ošetrenia, vo vlastnej šťave. Na podlahu pod konferenčným stolíkom Marie položila dva malé koberce vedľa seba z domu Pimkie Home.

Marie miluje moderné materiály a farby ako mramor, meď, zlato. Tieto základy zostávajú nadčasové. Zamerala sa na tento mramorový stolík, na ktorý umiestnila zábavnú lampu obsahujúcu malého tučniaka a jemnú vonnú sviečku R.I.V.E.

Marie je malý zdobiaci tip

Nevieš, ako ukladať svoje časopisy? Marie má pre vás riešenie: vedľa krbu improvizovala stojan na časopisy z medeného koša v Héme.