Ostatné

Útulný domov: všetko, čo môžu radiátory urobiť pre vaše pohodlie

Útulný domov: všetko, čo môžu radiátory urobiť pre vaše pohodlie

Ak vám povie „útulný dom“, myslíte predovšetkým na mäkkú pohovku a nadýchanú kocku? Čo keby prvým krokom v zimnom pohodlí boli radiátory? Déco.fr a SAUTER vám hovoria prečo!

Čo je to tepelný komfort?

Tepelný komfort je pocit človeka, ktorý nie je príliš horúci ani príliš studený. Je zrejmé, že nejde iba o teplotu. Tepelný komfort bude závisieť od niekoľkých ďalších faktorov: *Stabilita a homogenita tejto teploty v miestnosti : ak ste na chodidlách príliš chladní a príliš horúci na hlave, nie je to ideálne; ani pocit by nemal byť násilný, musíte byť ako v zámotku. *Vlhkosť okolitého vzduchu : nadmerná vlhkosť zvýrazní pocit chladu ... Rovnako suchý vzduch je nepríjemný a môže narušiť dýchanie. *Možné koncepty : tieto feťáci môžu ohroziť vašu pohodu doma! *Neprítomnosť studenej steny : skutočné plus pre tepelný komfort: izolácia! *Metabolizmus každého : ďalší faktor, ktorý je potrebné vziať do úvahy, citlivosť každého z nich, ak niektorí ľudia majú vždy studené nohy, iní majú tendenciu sa príliš rýchlo zahriať.

Radiátory, ktoré sa rovnomerne zahrievajú

Na rozdiel od konvektorov a sálavých ohrievačov vám radiátory ponúknu stabilné a homogénne vykurovanie, a teda tepelný komfort na vrchu. Elektrické žiariče v spoločnosti SAUTER skutočne rozptýlia vo vašej domácnosti mäkké a homogénne teplo. Komfort porovnateľný s ústredným kúrením s výhodou možnosti prispôsobiť teplotu miestnosti podľa vašich potrieb!

Ohrievače, ktoré vedia, kedy ich potrebujete

K tejto kvalite tepla ponúkaného radiátormi sa pridáva elektronická regulácia a programovanie spoločnosti SAUTER, ktoré vám vďaka životnému štýlu výrazne uľahčia život! Nie je to najvyššie pohodlie radiátorov, ktorí vedia, čo robiť bez toho, aby ste sa o to starali? To vám umožní spoločnosť BOLERO AUTO od spoločnosti SAUTER: automatizujte riadenie a držte palicu čo najbližšie k vášmu životnému štýlu, aby ste si sami regulovali teplotu podľa svojich potrieb. Autonómne elektrické ohrievače pre dom vždy dokonale vyhrievané - a tiež úspory energie.

Radiátory, ktoré na vás reagujú z diaľky

Predstavte si, že ste boli na dovolenke v horách týždeň. Je zrejmé, že ste znížili radiátory - otázka úspory energie! Na druhej strane, návrat do vášho obnoveného domu vás v skutočnosti motivuje ... Bolo to bez spoliehania sa na radiátory pripojené spoločnosťou SAUTER, ktoré vám umožňujú ovládať vaše pohodlie na diaľku vďaka jednoduchej aplikácii nainštalovanej na vašom smartfóne. Takto môžete požiadať svoje radiátory priamo, nech ste kdekoľvek - na dovolenke, na diaľnici alebo kdekoľvek inde - aby prispôsobili svoju teplotu vašim potrebám!

Všetko, čo musíte urobiť, je urobiť si dobrú horúcu čokoládu a stočiť sa na pohovku, radiátory urobia zvyšok!