+
Užitočný

Keď sa palety premenia na značkové stoličky

Keď sa palety premenia na značkové stoličky

Dať nový život starým dreveným paletám, ktoré sa používajú na prepravu tovaru a ich transformáciu na dizajnérske, ozdobné a funkčné sedadlá, je výzvou, ktorú bravúrne prijali štyria kórejskí dizajnéri v spoločnosti Craft Combine. Športové grafické vzory a pekné odtiene nás doslova prevrhávajú. Zamerajte sa na tieto inšpirované a angažované výtvory!

Základy ponorené v histórii

Vo dekorácii sa nič nestratí, nič sa nevytvorí, všetko sa premení! Dizajnéri spoločnosti Craft Combine to dobre pochopili predstavou „Vzorovanej paletovej stoličky“, kolekcie značkových stoličiek, ktorá je zodpovedná za životné prostredie a má ponorené v histórii zo starých drevených paliet používaných na prepravu tovaru.

Originálnosť projektu: palety transformované na dva typy očarujúcich sedadiel s farebnými vzormi si zachovali stopy svojho predchádzajúceho použitia: praskliny, otvory na nechty, nápisy, maľby atď.

Elegantný dizajn, ktorý upúta pozornosťRovné čiary, zakrivené tvary a opakujúce sa výtlačky ... Duch Art Deco je destilovaný na každej zo stoličiek malými dotykmi. Na spisoch gradientový obraz spojený s grafickými a farebnými vzormi ponúka na dreve hru superpozície a priehľadnosti, ktorá sublimuje každú z týchto častí a dáva jej jedinečný charakter.