Komentáre

6 tipov na zoradenie vášho záznamu

6 tipov na zoradenie vášho záznamuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už vás nebaví všetko nahromadené vo vašej chodbe? Ste schopní prejsť slávny kurz triediť prebytočné predmety? Nepanikárte, déco.fr vám ponúka tipy na ukladanie údajov pre svoj vstup. Sľubujem, že všetko je otázkou organizácie.

Krok 1: Zoraďte vchod

Predtým, ako začnete hlavné upratovanie v hale, je dôležité vedieť, ako budete miestnosť využívať. Bude váš vstup miestom prechodu? Priestor na uloženie kabátov a obuvi? Kokosový priechod, ktorý vás uvíta po pracovnom dni? Akonáhle budete mať odpoveď, môžete začať triediť svoj vstup efektívne a kupovať nábytok, ak je to potrebné na optimalizáciu priestoru. Zbavte sa všetkého, čo skutočne nepotrebujete, a urobte si miesto. Vyhnite sa napríklad tlačeniu športového náradia, záhradných alebo vonkajších predmetov vo všeobecnosti. Kabáty, topánky, školské tašky ... Snažte sa uchovávať iba to podstatné. Ale nemusíte zobrazovať svoju zbierku obuvi alebo kabátov, skrinka je na to rovnako vhodná.

Na čo sa použije váš záznam? Je to sklad alebo miestnosť len pre príjem?

Krok 2: jasný, čistý vchod

Akonáhle sa (konečne) zbavíte zbytočných objektov, ktoré váš vstup upchali, je čas obnoviť poriadok a čistotu. Niekedy je efektívnejšie začať znova a dôkladne vyčistiť priestor. Od podlahy po steny, okolo nábytku a dekoratívnych doplnkov bude musieť žiariť. Čistenie a triedenie vo vašej vstupnej hale vám umožní nielen získať prehľad o tom, ako môžete priestor optimalizovať, ale tiež vám umožní prehodnotiť jeho usporiadanie. Vchod je stále prvou miestnosťou, ktorú prechádzate, keď sa vrátite z práce domov, musí to byť príjemné!

Doprajte svoj vstup! Je to najlepší spôsob, ako sa cítiť dobre, keď sa vrátite domov!

Krok 3: funkčný nábytok na udržanie čistoty vchodu

Bez ohľadu na proporcie vášho vstupu je trik tu optimalizovať priestor na maximum, aby bola miestnosť vzdušná a teplá. Vyberte konzoly, príborníky, police alebo iné kompaktné a vysoké úložné jednotky uložte svoj záznam pričom vaše každodenné predmety zostanú na dosah ruky. Napríklad jedna z prvých vecí, ktorú urobíte po tom, ako vyjdete zo dverí, je zloženie topánok. Uistite sa teda, že máte kus nábytku dosť veľký na uloženie obuvi celej rodiny bez toho, aby ste rušili váš vstup. Tiež sa rozhodnite pre dostatočne veľký stojan na uloženie oblečenia, klobúkov, šatiek a dáždnikov. Musí: malá lavica alebo lavica, ktorá slúži ako bezpečné na bezpečné obutie alebo zloženie topánok pri optimalizácii priestoru.

Vchod je veľmi užitočná miestnosť, aby ste sa vyhli neporiadku vo zvyšku domu!

Krok 4: dobre vybavené steny na uloženie vchodu

Najjednoduchší tip pre triediť vo vchode a ušetrite miesto, je staviť na steny. Vešiaky na šaty, ktoré zavesia alebo osušia vaše šaty, keď sa vrátite od stola, háčiky na zavesenie tašiek a tašiek najmenších, police na ukladanie každodenných predmetov, drevené panely na zavesenie vašich nekonečné zoznamy a pripomienky ... možnosti sú nekonečné. Dajte pozor, aby ste nezaťažili výzdobu svojich stien príliš veľkým množstvom predmetov: riskujete návrat naspäť na štvorcový. Neváhajte maľovať svoje steny hlbokými alebo koláčovými farbami, aby ste dosiahli teplejší vstup. Vitajte doma!

Háčiky, háčiky a viac háčikov kabátov: dôležité pre veľké rodiny!

Krok 5: miesto pre každý objekt vo vchode

Ak chcete svoje zadanie zoradiť najlepším možným spôsobom, nezabudnite, že každý objekt musí mať vyhradené miesto. Či už je to vaša sada kľúčov visiacich na háku, vo váze na konzole pri dverách, vaša pošta vkĺzla do šuplíka alebo vaše šály v koši ... Všetko musí mať svoje miesto. Táto organizácia vám nielen ušetrí čas na dennej báze, ale predovšetkým vás prinúti prísť priamo v kancelárii včas.

Všetko na svojom mieste a váš vstup zostanú upratané!

Krok 6: niektoré ozdobné doplnky pre teplý vstup

Dobrá správa, po tomto kroku ste už vykonali väčšinu práce uložte svoj záznam , Všetko, čo musíte urobiť, je dať posledný dotyk personalizovanej a teplej vstupnej hale. Bez zabudnutia na funkčný aspekt. Trik: rozhodnite sa pre ozdobné rámy, plagáty, nálepky a zrkadlá, ktoré vám nedajú len ilúziu omnoho väčšieho priestoru, ale ktoré vám umožnia upraviť vzhľad tesne pred ponorením. dvere. Teraz máte všetky tipy na pozoruhodný a funkčný vstup!

Záverečný dotyk: niektoré ozdobné prvky a váš príspevok bude vašou novou hrdosťou!