Užitočný

Výber správneho obkladu pre vašu kúpeľňu a kuchyňu

Výber správneho obkladu pre vašu kúpeľňu a kuchyňu

Opakujete svoju kúpeľňu alebo kuchyňu, bolesť hlavy? Nie nevyhnutne s múdrymi a personalizovanými radami Valérie Guarnieri, režiséra Tempie, vynikajúcej showroomu vo Versailles, ktorý sa špecializuje na moderné a špičkové dlaždice. Valérie tiež počíta s tým, že Florencia privíta a poskytuje poradenstvo zákazníkom v obchode už 9 rokov.

Dekoratívne tipy na usporiadanie vašich vodných miestností

Panely Valérie Guarnieri, teplá riaditeľka značky Tempia, sa v nich kúpali od detstva. Po niekoľkých rokoch práce v rodinnom podniku, ktorý vytvoril jej otec na konci päťdesiatych rokov (Guarnieri et Fils), otvorila v roku 2006 tento obchod zameraný na obklady, vodovodné batérie a kúpeľňový nábytok. Tento obrovský predvádzací priestor je výstavným priestorom, ale tiež radou na renováciu jeho interiéru ako exteriéru. Pretože pre Valérie nie je nič dôležitejšie ako počúvanie jej zákazníkov.

„Ľudia si rýchlo uvedomujú, že dekoráciu vodných prvkov nie je možné improvizovať. Potrebujú personalizovanú radu, oko odborníka, aby si vybral správne materiály a správne kombinácie.“ Návšteva Tempie vám tiež umožní zoznámiť sa s najnovšími trendmi súčasnosti: veľkoformátové dlaždice, návrat mramoru, sprchovací kút, voľne stojaca vaňa, nábytok zavesený na stene, vstavané vodovodné batérie ...

Tempia: výber, kvalita a miestne know-how

Trendy a inovácie sú to, čo pre nás Valérie a Florencia radi hľadajú! Každý rok chodia na výstavu Cersaie v Bologni, aby objavili najnovšie inovácie. „Rád svojim zákazníkom ponúkam veľký výber materiálov, formátov a farieb, ale aj originálnych vecí, ktoré inde nenájdete,“ vysvetľuje režisér. Výber samozrejme, ale aj kvalita vybraných položiek. Značka tak ponúka ušľachtilé prírodné materiály, ako je mramor, kameň alebo žula, ale aj širokú škálu porcelánových kameninových dlaždíc, ktorých technický vývoj je úplne pozoruhodný.

„Dnes existujú krásne dlaždice, ktoré dokonale napodobňujú mramor, drevo, kameň, voskovaný betón, kožu, látku alebo dokonca cementové dlaždice. Sú lacnejšie a menej krehké a ľahšie. rozhovor “, vysvetľuje Valérie Guarnieri. Posledným dôležitým bodom pre toto vášnivé zlepšenie miestneho know-how. Nehľadajte ázijských dodávateľov v spoločnosti Tempia, všetci ich výrobcovia sa nachádzajú vo Francúzsku alebo v Taliansku, v krajine, ktorá je známa svojimi obkladačkami.

kontakt: Tempia, 16 rue des Etats Généraux, 78000 Versailles Hodiny: utorok až sobota od 9:00 do 12:30 a od 13:30 do 18:00 Telefón: 01 39 50 47 08 Webová stránka: www.guarnieri.fr