Informácie

Tento víkend si pripravujem vlastné vázy!

Tento víkend si pripravujem vlastné vázy!

S príchodom krásnych dní sa často javí ako šialená túžba dať kvety do celého domu! Ak si však kúpite peknú kyticu tulipánov, blatouchov alebo narcisov, stačí pár eur, vždy je tu perfektná váza na ich predvádzanie. Našťastie s trochou recyklácie a množstvom nápadov môžeme všetci vytvoriť pekné vázy v žiadnom momente. Tento víkend sme sa rozhodli, že vytvárame vázy pre všetky izby v dome a mnoho ďalších, ktoré môžeme ponúknuť tým, ktorých milujeme ...

Vytváram vázy so… sklenenými fľašami

Vybavenie: sklenené fľaše alebo poháre, striekané farby na sklo, rukavice, noviny alebo nepremokavé plachty. Ak chcete vytvoriť kolekciu elegantných a moderných váz, stačí si prispôsobiť sklenené fľaše, ako je víno, pivo alebo sóda. Vo všetkých prípadoch hrajte účinky hromadenia tak, že dokážete spojiť niekoľko fliaš vedľa seba: kyticu tak môžete rozdeliť vložením jednej alebo dvoch stoniek do fľaše. Ak sú fľaše krásne, môžete ich použiť tak, ako sú, alebo jednoducho pridať malú maskovaciu pásku. V opačnom prípade striekajte farbu na sklo a štetcom. Môžete tiež pridať šablónu šablóny, nálepku alebo ponoriť základňu farebnou farbou, aby sa vytvorila váza vašich snov ... Návod nájdete tu.

Fľaše vína a piva zaoblené bielou farbou a voila!

Vytváram vázy s… skúmavkami

Vybavenie: skúmavky s plochým dnom, páska, šijací stroj. Všetci snívame o „aprílovej váze“, ktorú navrhli Sigolène Prébois a Catherine Lévy v roku 1991 a ktorá sublimantne zdôrazňuje najjednoduchšie kvety. Ale keďže táto veľká klasika súčasného dizajnu nie je na všetkých rozpočtoch, inšpirovali sme sa vytvoriť vázu pre domácich majstrov s skúmavkami s plochým dnom. Princíp je jednoduchý, stačí prišiť dve pásky s pravidelnými medzerami a zasunúť skúmavky do otvorov ... Návod nájdete tu.

Váza pre domácich majstrov inšpirovaná veľkou klasikou súčasného dizajnu

Vytváram vázy s ... plechovkami alebo plechovkami

Materiál: prázdne plechovky alebo plechovky, kovová farba, kefy, maskovacia páska, stuha alebo rafia. Ak chcete vytvoriť dekoratívne vázy, ktoré sa pravdepodobne nerozbijú, podľahnite kúzlom hliníka! Recyklujte plechovky alebo plechovky a farte ich vo farbe podľa vášho výberu špeciálnou akrylovou kovovou latexovou farbou. Opäť nezabudnite, že vaše zloženie bude mať viac charakteru, ak umiestnite vedľa seba niekoľko kontajnerov tým, že ich umiestnite dokopy, pripojíte ich pomocou odkazu alebo ich vložíte do peknej škatule! Výukový program nájdete tu.

Biela a zlatá farba na plechovkách a plechovkách vytvára vázy ideálne pre vonku.

Vytváram vázy s ... žiarovkami

Výbava: píla, skrutkovač, tŕň, kliešte, šnúrka, použité žiarovky Veľká klasika rozptýlenia predmetu, váza-žiarovka zostáva neodmysliteľnou súčasťou dekorácie „Urob si sám!“. Či už je zavesený alebo umiestnený na polici, je ešte krajší, keď je s rodinou, so žiarovkami všetkých veľkostí a všetkých tvarov. Na záver dotiahnite napríklad kovovú časť farebnou stuhou. Výukový program nájdete tu.

Nič nie je vyhodené, všetko je recyklované pomocou svojich domácich vázy v súlade s dobami ...

Vytváram vázy s ... čo mám po ruke!

Teraz, keď ste dokonale zvládli umenie výroby váz, všetko, čo musíte urobiť, je dať vašej fantázii voľnú ruku recykláciou všetkých predmetov, ktoré môžu obsahovať vaše ďalšie kytice. Odložte fľaše, poháre a poháre zo skleneného jogurtu, hliníkové nádoby a poháre všetkých druhov a pripravte vázy vyrobené na mieru pre vaše jarné kompozície, ktoré vám radi ponúkneme. v rovnakom čase ako kvety ... A ak vám naozaj chýba veľká váza, choďte si dažďovými topánkami, určite urobíte malý efekt!

Dávate prednosť jogurtovým alebo dažďovým topánkam?