Užitočný

8 výhod umelých vianočných stromčekov pre čarovnú Štedrý deň!

8 výhod umelých vianočných stromčekov pre čarovnú Štedrý deň!

1 - Je to ekonomickéPredstavte si ich úspory že by ste to urobili v priebehu rokov, keby ste vyšli z podkrovia umelý vianočný stromček ? Áno, investovanie do umelého stromu je oveľa úspornejšie ako nákup prírodného stromu na konci každého roka!

2 - Je to ekologickéTam si predstavte počet prírodné jedľové stromy rezané k prístupu oslava konca roka predať a ozdobiť interiér mnohých biotopov po celom svete ... Máte na to len bolesti hlavy? Chápeme vás, číslo je desivé! Vo Francúzsku sa počet predaných prírodných stromov odhaduje na 6,1 milióna ... Ouch!

3 - Ľahko sa prepravujeKeď ideme kúpiť jeden vianočný strom V prírode v supermarkete skončíme s veľkou vecou obklopenou rybárskou sieťou, ktorá sa dá do auta. Sieť zasekla prsty, tŕň si zahryzol ruky ... A aj keď je náš prírodný vianočný stromček dobre nainštalovaný v našom interiéri, naše auto je ako dikobraz, všade sú tŕne! Ak si v supermarkete kúpite umelé vianočné stromčeky, necháte ich iba s veľká krabica na rozbalenie doma. Žiadna rybárska sieť, ktorá pritlačí vaše prsty, žiadne tŕne, ktoré by vás nehryzli do ruky, žiadne auto, ktoré by sa potom vyčistilo ... Je to oveľa menej (bolestivé a) komplikované!

4 - Je priateľom mačiekVeľký strach, keď máte prírodný vianočný strom a mačka doma ? Je to tak, že naša malá kožušinová guľa sa teší z zábavy s naším stromom, kým nespadne a / alebo nestratí všetky svoje tŕne! S a umelý vianočný stromček, môžeme mať pokoj, aj keď je naša mačka v zlobnej nálade: nehrozí riziko, že strom stratí tŕne a bude odstránený!

5- Nestráca svoje tŕneDobrá správa, vy budete oslobodení od práce s vyzdvihnutím pomocou umelý vianočný stromček ! Či už ho umiestnite alebo nie v blízkosti zdroja tepla, váš umelý strom ho nestratí tŕnia a vždy si zachová rovnaký tvar. Na rozdiel od prírodného vianočného stromu, ktorý je umiestnený v interiéri 1. decembra, je na Štedrý deň nahý ako červ ...

6- Je zmontovaný a rozložený v 2 minútovom byteNa väčšine umelé stromové modely, pramene sú vopred zostavené na trupe. Inými slovami, všetko, čo musíte urobiť, je „usporiadať“ pramene harmonicky tak, aby umelo oživili strom, keď ho inštalujete doma. A je to to isté, keď chcete dať svoj umelý strom do podkrovia po skončení oslavy konca roka: zložíme pramene smerom ku kmeňu a je koniec! Niektoré modely umelých jedál majú tiež automatické rozloženie ; inštalácia je ešte rýchlejšia!

7- Zaberá to málo miestaVeľmi často umelé stromy sú rozrezané na 2 alebo 3 časti v závislosti od ich výšky. Po prvé, uľahčuje ich montáž / demontáž; z dvoch, umožňuje im to byť menej objemné a ľahšie sa skladuje, aj na malej ploche. To je veľká výhoda pre interiér s obmedzeným priestorom, kde sa počíta najmenší štvorcový centimeter úložného priestoru!

8- Prispôsobí sa všetkým vašim želaniamNeexistuje jeden, ale množstvo umelé stromové modely, Zelená so snehovým efektom alebo bez neho, biela, čierna, s borovicovými šiškami, s rosným efektom alebo s integrovanými svetelnými dekoráciami ... Všetko je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovalo všetkým ozdobám a preferenciám Vianoc. Potom ste si istí, že nájdete dokonalý model, ktorý vás sublimuje oslava konca roka !