Užitočný

Ako vám váš radiátor ušetrí energiu?

Ako vám váš radiátor ušetrí energiu?

Elektrické vyhrievanie je to práve táto priepasť v energii, ktorá spôsobuje, že jeden je vždy príliš horúci alebo príliš studený? Odložte svoje prijaté nápady: nová generácia elektrických radiátorov ponúka nielen mimoriadny komfort vykurovania, ale tiež vám umožňuje šetriť energiu ... Déco.fr a SAUTER vám všetko vysvetlia ...

Programovanie: viac pohodlia, menšie výdavky na energiu

Všetky elektrické ohrievače sú v spoločnosti SAUTER vybavené elektronickými regulačnými zariadeniami. To vám umožní robiť sami znížiť spotrebu elektrickej energie o 15% ! Jeden bod, ktorý treba mať na pamäti: vedeli ste, že podľa ADEME o 1 ° C menej znamená to 7% úspory z vášho účtu za kúrenie? Lepšie porozumieme ekonomickým výhodám troch spôsobov regulácie, ktoré ponúka SAUTER. Okrem toho v spoločnosti SAUTER existuje programovací nástroj, ktorý umožňuje automatizovať riadenie - preto zabudneme na každodenné a nudné ovládanie. Tento nástroj je veľmi jednoduchý na používanie: v závislosti od modelu vám poskytuje prístup k vopred zaznamenaným programom - od 3 do 5 pevných programov, ktoré zodpovedajú životným rytmom 80% Francúzov, alebo vám dáva možnosť vytvoriť si vlastný programovanie voľne. Jednoduché a pohodlné úspory!

Čo keď vaše elektrické ohrievače vyhovujú vašim potrebám sami?

Presne, SAUTER ide ešte ďalej: vaše elektrické radiátory sa dokážu prispôsobiť vašim potrebám - a preto vám ušetria ešte viac peňazí. Elektronická regulácia a programovanie spojené s používaním inteligentných funkcií vám umožnia realizovať až 45% úspora energie ! * "Keď otvoríte okno, vypnite radiátory!" : túto vetu už nikdy nehovoríte vďaka SAUTERu a jeho ekologickému detekčnému režimu, ktorý automaticky zníži kúrenie v prípade otvorenia okna. : tiež skončil. Pretože niektoré modely radiátorov majú režim zisťovania neprítomnosti / prítomnosti a podľa toho modulujú teplotu - aj keď ide o časový úsek, počas ktorého ste zvyčajne neprítomní.

Čo keby ste si mohli elektrické ohrievače riadiť na diaľku?

Odchádzate z domu, ale nie ste si istí, či ste znížili teplotu na radiátoroch? Lepšie ako textová správa vášmu manželovi, ktorý vám určite odpovie: „Nikdy na nič nepomyslíš a napriek tomu som odišiel z domu!“, Existujú radiátory spojené s SAUTER. Nič nemôže byť jednoduchšie: vďaka inovácii Cozytouch® si stačí kúpiť most Cozytouch® na ovládanie celého domu a nainštalovať bezplatnú aplikáciu SAUTER Cozytouch® do smartfónu, aby ste mohli diaľkovo ovládať svoje radiátory. el. Svoje radiátory budete môcť požiadať kdekoľvek - na dovolenke alebo v kancelárii - aby prispôsobili svoju teplotu vašim potrebám! Na stretnutí: úspory a lepší komfort!

Čo keď vás radiátory informujú o vašej spotrebe energie?

Čerešnička na torte, aplikácia SAUTER Cozytouch® vám umožní sledovať vašu spotrebu energie v priebehu času. Pre transparentnú a odôvodnenú spotrebu energie!