Tipy

DIY deti: vyrobte si do mojej izby dverný štítok s mojím menom

DIY deti: vyrobte si do mojej izby dverný štítok s mojím menom

Tu je nápad na výzdobu, ktorý osloví deti, ktoré začínajú byť trochu staršie a často si chcú personalizovať a označiť svoj vlastný obytný priestor, ktorý je ich spálňou. Cieľom je pobaviť sa s Fimo cestom (alebo inou plastelínou), aby ste vytvorili písmená svojho krstného mena a potom ich zostavili, aby vytvorili peknú dvernú dosku alebo jednoducho girlandu visieť v spálni. A ak nechcú písať svoje krstné meno, deti sa môžu rovnako ľahko baviť slovami, ktoré sa im páčia! Bez ohľadu na ich výber bude výsledok pekný, ale dajte si pozor, dielňa nie je v dosahu najmenších. A dokonca aj pre starších bude veľký človek nevyhnutný na vedenie projektu od začiatku do konca a zaručenie jeho úspechu! Teraz nasledujte malú hermelínku a povedie vás všetkými fázami výroby.

Materiál

- polymérová hlina (Fimo alebo iné) rôznych farieb - ultra hladký pracovný povrch (kamenina, sklenená platňa) na uľahčenie práce pri modelovaní hliny - valivý kolík (ak máte špeciálne určený aktivity tohto typu sú lepšie!) - okrúhla fréza na cukrovinky s priemerom 6 alebo 7 cm - rôzne značkovacie nástroje (vidlička, viečko na pero atď.) - veľká bavlnená niť s rôznou veľkosťou ihly. - rúra

Fázy

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tejto dosky pre domácich majstrov na dvere do detskej izby na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!