Informácie

8 ozdobných predmetov v snehobielej farbe

8 ozdobných predmetov v snehobielej farbeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na dekoráciu biela ide všade. Nábytok alebo doplnky, ktoré do vášho interiéru dodávajú nádych bielej, tiež vylepšujú váš interiér. Nepopierateľným prínosom pre zimu. A potom s bielou, žiadne riziko zlého vkusu!

Škandinávska lampa, 52,89 € *V zime je nevyhnutné dobré vnútorné osvetlenie. Rovnako ako Škandinávci sa rozhodnú pre biele odtiene, ktoré filtrujú svetlo bez toho, aby ho zakrývali. Pridajte k tomu modernú svetlú drevenú nohu a získate túto elegantnú prízvukovú lampu.

Prikrývka na sneh, 54,90 € *Kto hovorí zima, hovorí pléd. Tento fleecový model zahreje vašu pohovku (a zároveň aj vás) v žiadnom momente. Všetko biele, ľahko sa hodí ku každému interiéru, ale bude to čerešnička na torte vášho škandinávskeho interiéru.

Pouf okolo 3 stôp, 64,90 € *Na obsadenie dlhých zimných večerov často prichádzajú Škandinávci okolo veľkých stolov. Nechajte sa inšpirovať týmto škandinávskym životom pomocou tejto úplne bielej stoličky, ktorú môžete použiť ako prídavné sedadlo, len čo príde hosť.

Umelý sukulent v keramickom hrnci, 4,67 EUR *Rastliny na vašom balkóne nemusia zniesť zimu, ale tento sukulent v bielej nádobe určite vydrží, pretože je umelý. Clever! Zabudnite na poličku alebo použite na ozdobenie stola.

Sklenený držiak na čajové sviečky, 6,90 € *Ako si predstaviť škandinávsku obývačku bez sviečky? Roztiahnite plameň pomocou tohto držiaka na čajové sviečky z bieleho skla, čo je nevyhnutné na to, aby dekorácia inšpirovaná Ďalekým severom priniesla šarm a intimitu.

Faux kožušinový vankúš, 39,90 € *Škandinávci to milujú a to je dobré: aj my! Umelá kožušina je nevyhnutnosťou pre zimný dekor inšpirovaný škandinávskymi krajinami. Tento krémový vankúš z imitácie kožušiny stúpa na vrchol pódia z najjemnejších doplnkov.

Dizajn bielej hojdacej stoličky kokkola, € 153.99 *S týmto typicky škandinávskym bielym hojdacím kreslom sa vaše chvíle relaxácie uberajú novým smerom. Toto kreslo, ktoré je ideálne na popíjanie čaju s dobrou knihou, kombinuje pohodlie a dekoráciu pre obývaciu izbu veľmi zenu.

Príborník, 46,40 € *Tento biely a kruhový bočný stolík rozprestrie vašu zimu vedľa mäkkého kresla alebo na konci pohovky. Radi privítajú šálky čaju, kníh alebo sviečok. Stručne povedané, je na vás, aby ste z neho urobili svoje nové základné príslušenstvo. Máte radi všetky biele zimy? Viac bielych dekoratívnych doplnkov nájdete v našej nákupnej zóne!

(*) Ceny zaznamenané na webe dňa 18. 8. 2017 sa môžu zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.