Informácie

HM Déco, špecialista na pracovné plány na mieru

HM Déco, špecialista na pracovné plány na mieru

A ak sa rozhodnete pre jedinečný a na mieru šitý pracovný plán, či už pre vašu kuchyňu alebo vašu kúpeľňu? Rozhodli sme sa pre zmenu pomocou keramických pracovných dosiek vyrobených na mieru, ktoré sú dnes veľmi trendovým materiálom, rovnako ako mramorovaný efekt, ktorý prináša návrat. Čo sa týka farby, čisto biela a matná čierna získava podporu podľa odborníkov spoločnosti HM Déco.

Moderná technológia v remeselníckom priemysle

Na začiatku dobrodružstva HM Déco bola činnosť tejto spoločnosti, ktorá sa narodila v roku 2010, putujúca, iba nákladný automobil cestoval cez Francúzsko a veľtrhy ponúkali svoje služby. S dobrými dodávateľmi a spoľahlivosťou včas, s atraktívnymi cenami a bezchybnou kvalitou sa bude spoločnosť rýchlo rozvíjať a usadiť sa na Biganose začiatkom roku 2012. Pôvodne sám tvorca HM Déco teraz zamestnáva desať ľudí, ktorých školil v mramorovom obchode. Je to skutočné umenie, ale pokročilé technológie strojov francúzskeho pôvodu, ktoré má HM Déco k dispozícii, umožňujú kombinovať digitalizáciu úloh s kvalitou práce mužov. HM Déco okrem predaja jednotlivcom spolupracuje aj s renomovanými dodávateľmi a mnohými návrhármi kuchýň. Pracovné dosky sú vyrobené z kremeňa (SILESTONE), žuly a keramiky (DEKTON).

Rastúci rodinný podnik

Silnou stránkou spoločnosti je kvalita práce a vzťahy so zákazníkmi spojené s veľmi krátkymi lehotami medzi meraním a dokončením plánu práce: iba 4 až 10 dní. Inštaláciu vykonávajú zamestnanci spoločnosti, a nie subdodávatelia, aby sa zachoval tento privilegovaný vzťah so zákazníkom a aby sa kvalita a služba zvládli od začiatku do konca. HM Déco plánuje vývoj a rozšírenie: výstavná sála o výmere 150 m², nové kancelárie, viac úložného priestoru a zdvojnásobenie počtu strojov, aby dokázali vybaviť viac objednávok a rozvíjať činnosť tohto podnikania, ktoré zostáva rodinné, pri pohľade do budúcnosti.

Na mieru šitý a jedinečný pracovný plán je HM Déco špecialistom, ktorý potrebujete v regióne Aquitaine. kontakt: HM Déco, Zone Commerciale Auchan Biganos, 555 rue Gustave Eiffel, 33380 Biganos Telefón: 05 56 49 27 58 E-mail: [email protected] Facebook: HM DECO 33 Webová stránka: www.plandetravail33.fr