+
Informácie

Ako správne skladovať zimné vybavenie?

Ako správne skladovať zimné vybavenie?

Vytriedenie zimného oblečeniaPrvý krok: triedenie! Účel: mať vzdušnú šatňu, aby ste nemuseli budúcu zimu bojovať, aby ste si vo šatníku zavesili sveter.  

Základy skladovania oblečenia, ktoré už nie je v sezóne! Pretože je jar, využite príležitosť na vyčistenie vášho šatníka. Zhromaždite všetky teplé odevy, ktoré nosíte iba v zime, vlnené kabáty, husté šály, veľké svetre a klobúky. Nech je to samostatný zásobník. Potom skontrolujte každú časť odevu a overte jeho stav. Odložte všetkých, ktorí si zaslúžia upratovanie alebo opravu, tých, ktorých sa chcete zbaviť, pretože sú poškodení alebo už vám nenachádzajú milosť očami, a nakoniec tie, ktoré môžete odložiť počas čakania na zimu. ďalšie. Tri batérie, ktoré vám umožnia zreteľnejšie vidieť skôr, ako začnete! Predovšetkým nezabudnite vyčistiť zimné oblečenie pred odložením alebo odovzdaním, aby ste predišli plesniam.

Pri skladovaní zimného oblečenia buďte metodickýMáte všetko, čo potrebujete na uloženie zimného oblečenia? Inak je to príležitosť priniesť nejaké kryty a odkladacie boxy. Získate efektívnosť!  

Teraz, keď sú odevy, ktoré sa majú čistiť a odvážne, v dobrých rukách, ostatné dajú alebo vyhodia, uskladnite si všetky, ktoré máte. Čím viac bude váš úložný priestor metodický, tým viac uľahčíte každodenný život. Medzi prikrývkami, škatuľami a inými košmi urobte inventár typov úložísk, ktoré už máte, a potom tie, ktoré by ste potrebovali na zvýšenie efektívnosti. Zistíte, že niektoré inteligentné úložiská vám ušetria veľa miesta! Ak máte dostatočne priestrannú pivnicu alebo garáž, je tiež čas ju používať: budete radi, že nebudete mať svoje zimné oblečenie pod nosom celé leto! História vás upokojí v ilúzii, že sa leto usadilo navždy!

Odložte kus nábytku alebo predmet na uloženie zimného oblečeniaAk nemáte pivnicu alebo podkrovie, optimalizujte priestor doma na uloženie zimného oblečenia. Čo ak ste si ich vyrobili na mieru pod schodmi?  

Optimalizujte svoj priestor pomocou úložného priestoru, na ktorý by ste nenapadlo. Máte napríklad truhlu, ktorá má skôr dekoratívne použitie? Alebo cestovné tašky, nedávne alebo staré, dosť objemné? Jedná sa o perfektné úložisko pre veci, ktoré zriedka používate. Napríklad zložte svoje veľké vlnené svetre alebo túto kocku, ktorá zahrieva chladné noci v kufri. V kufroch máte k dispozícii lyžiarske odevy, rukavice, palčiaky alebo šály, ak ich nemáte v šatníku.

Usporiadajte si šatníkMáte na svoje oblečenie veľkú skriňu? Rezervujte si horné police na zimné oblečenie. Z vašich očí sú veľké svetre a šatky! Urobte cestu pre tričká a dlhé živé leto!  

Ak máte kabinet, vyprázdnite ho úplne, aby ste ho usporiadali lepšie. Zarezervujte si najmenej prístupné miesta na oblečenie, ktoré si nebudete obliekať až do budúcej zimy, konkrétne na vrchol - na ktorý sa často dostanete len s posilňovačom - a na spodok, kde musíte namočiť ruku ... slepý. Zložte tie, ktoré nevyžadujú železné rany, a ostatné zaveste do šatníka v ochranných krytoch. Zvážte tiež investovanie hornej časti skrinky do najrozsiahlejších a zriedkavo používaných prípadov, do vzduchotesných škatúľ, ktoré budú sotva vidieť.

Investujte priestor pod posteľSvoje zimné oblečenie zakryte celé leto tým, že ich uložíte pod posteľ. Budú pripravení na budúcu zimu!  

O tomto priestore len zriedka premýšľame, pretože tradičné krabicové pružiny sú často nízke. Je to však ideálne miesto, pretože je malé a neviditeľné, ideálne na skladovanie podnikania. Vedzte, že svoju posteľ môžete ľahko zdvihnúť bez toho, aby ste ju museli vymeniť. Potom oceníte možnosť zasúvania boxov na kolieskach ľahšie vstúpiť do nich alebo kryty, v ktorých môžete veci ukladať efektívne.