Komentáre

Motýľový kôš pre domácich majstrov

Motýľový kôš pre domácich majstrov

Vybavenie:

1 žltá polypropylénová fólia 1 čierna plsťová špička s jemným hrotom (nie trvalým atramentom) 1 kovové pravítko 1 veľká rezačka Extra silná obojstranná lepiaca páska s ochrannou páskou Farebná lepiaca plastová fólia (dosť odrezkov), zelená a červená farba 1 nožnica 1 ozdobná fréza na sušienky

Réžia:

5'Reproduction

Vytiahnite vzor z jednej zo sekcií koša a pomocou plsti ho reprodukujte na polypropyléne. Znovu preneste tú istú panvicu, ako je zobrazené na náčrte. Pridajte 2 cm široký pásik na lepenie. Cut.

5'

Do polypropylénového žľabu nakreslite štvorec so stranou 17 cm. Po všetkých štyroch stranách pridajte jazýček šírky 2 cm. Cut.

15 'Označenie záhybov

Drážka na vyznačených miestach. Aby ste to urobili, nôž zahrejte na plameň a posuňte ho cez plast pozdĺž pravítka, pred zložením jemne stlačte. Označte všetky záhyby.

5 'Uzatvorenie

Kôš uzavrite lepiacou páskou.

5 'Umiestnenie dna

Na umiestnenie dna nalepte lepiacu pásku na pútka bez odstránenia ochranných pásov. Zasuňte spodnú časť na miesto. Keď je spodná časť pevne na svojom mieste, odstráňte ochranné pásky z lepiacej pásky.

10 'Vystrihnuté kruhy

Na zadnú stranu zelenej lepiacej plastovej fólie nakreslite pomocou pohára štyri kruhy. Rezané von. Lepte ich do stredu každej strany.

5 'Dokončenie

Vystrihnite štyri malé predmety z červeného lepiaceho filmu a vložte ich do zelených kruhov. Namiesto toho, aby ste pridali malé červené motýle, ich môžete vydutie v zelených kruhoch.Rada

Ak máte čas, vystrihnite toľko predmetov, koľko chcete, a prilepte ich do sadeníc po celom koši, aby ste vytvorili veselú dekoráciu.

20 Plastové objekty © vydania Flammarion, 2004