Informácie

Výukový program: netopiere na zavesenie všade na Halloween

Výukový program: netopiere na zavesenie všade na Halloween

Halloweenská noc sa blíži čoskoro a ak táto strana nie je skutočne zakorenená v tradíciách na tejto strane Atlantiku, je vždy zábavné triasť sa na večer! Bez ohľadu na program, úrodu cukroviniek, skrytý ples alebo hororový večer, určite oceníte malý dotyk dekorácie vo vašom interiéri. Tieto klipy na pálky budú rýchlo pripravené na dekoráciu stola alebo na chodbe, pri okne alebo dokonca ako sklo, ak napíšete meno svojich hostí! Nepochybne budú mať malý vplyv na mladých a starých, najmä preto, že sa dajú robiť s deťmi.

Materiál

- Drevené špáradlá na prádlo - Čierna akrylová farba - Štetec - Hrubý čierny papier s hmotnosťou približne 300 g / m2 (môže byť dosť odrezkov) - Pár nožníc - Lepidlo na papier a malá kefka na lepidlo - Priečinok alebo pravítko na označenie záhybov papiera

Rozpočet: menej ako 15 EUR Trvanie: 1 hodina (bez času sušenia)

Fázy

1. Vystrihnite krídla z čierneho papiera. Robte toľko, koľko chcete, v závislosti od rozsahu, ktorý chcete znieť pre svoj projekt (jeden predmet, značka skla, veniec atď.).

2. Krídla zložte pomocou zložky alebo pravítka pozdĺž bodkovanej čiary na šablóne, aby ste vytvorili zabezpečovacie pútka.

3. Demontujte špendlíky.

4. Namaľujte rôzne časti klieští čierne. Nezabudnite dobre chrániť pracovnú dosku a maľovať jednu tvár po druhej, aby ste dosiahli veľmi čistý povrch. Pred zmontovaním špendlíkov nechajte úplne uschnúť.

5. Naneste papierové lepidlo kefou na bočnú plôšku a naneste na okraj špendlíka. Nezabudnite nelepiť „príliš nízko“ alebo „príliš vysoko“ na svorku, ktorej horný koniec by mal tvoriť uši netopiera.

6. Opakujte operáciu toľkokrát, koľkokrát je potrebné, aby ste si prispôsobili každý špendlík. Pred manipuláciou nechajte lepidlo úplne vyschnúť.

Nakoniec

Teraz môžete svoje netopiere zavesiť kamkoľvek budete chcieť, s ľahkým dotykom na ľahké mrknutie do kalendára alebo v húfoch, aby ste prerušili ozdobu tekvice, falošných lebiek a pavúkov! Extra nápad: vaše netopiere budú skvelé značky skla zo skla Halloween! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej (láskavo) strašidelnej Halloween dekorácie cez našu stránku na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!