Užitočný

Prečo pripravujete riad s rukavicami?

Prečo pripravujete riad s rukavicami?

Medzi korozívnou umývacou kvapalinou a agresívnou horúcou vodou je umývanie rúk skutočnou bolesťou pokožky. Nosenie latexu alebo iných rukavíc na prípravu jedál sa stalo nevyhnutnosťou, vysvetlíme prečo.

Pretože tekutina na umývanie riadu nie je váš priateľ, noste rukavice!

Je to dokonca nepriateľ našich rúk, rovnako ako všetky ostatné výrobky pre domácnosť, veľmi leptavý a agresívny pre pokožku. Okamžitý výsledok každodenných jedál bez rukavíc? Suché, poškodené alebo dokonca podráždené ruky.

Pretože horúca voda je agresívna, pri umývaní riadu noste rukavice

Nie je to len zahrnutá tekutina na umývanie: horúca voda má tiež svoj podiel zodpovednosti pri oslabovaní pokožky a nechtov. A keďže umývanie riadu, tanierov a príborov špongiou a studenou vodou nie je ani príjemné, ani efektívne ... viete, čo musíte urobiť: noste latexové rukavice!

Pretože môžete prísť o prsteň

Ruky sa ponorili do umývadla, mydla, ktoré sa posúva a poskakuje, váš prsteň sa nachádza v potrubí. Pokiaľ ju neodstraňujete systematicky - hrozí riziko jej straty - je lepšie si obliecť rukavice!

Zakážte zlé návyky

S latexom alebo bez latexu, prírodný latex, vinyl alebo nitril si zvyknite pri umývaní riadu používať rukavice. Existujú všetky druhy a farby: nájdete pár, ktorý vám najviac vyhovuje! Tip: Vyberte si model s vysokým rukávom, ktorý chráni vaše oblečenie pred postriekaním. Jedlá už dlho nebudú fuškou.

Video: Ako uháčkovať špongiu. Háčkovaná hubka. Háčkovanie pre začiatočníkov. Vlna Creativ Bubble (Septembra 2020).