Informácie

Ako ukladať svoje výrobky a doplnky do domácnosti?

Ako ukladať svoje výrobky a doplnky do domácnosti?

Nie príliš okúzľujúce pri zdobení toaletného gélu a mopu ... Pokiaľ však neznížite osvetlenie vo vašom interiéri, aby ste už viac neuvideli prach a nečistoty, budete sa musieť vysporiadať s čistiacimi prostriedkami. Redakčný personál spoločnosti déco.fr vám poskytne tipy na lepšie uloženie (a skrytie) vašich výrobkov a doplnkov pre domácnosť.

Domáce potreby a doplnky: odložte do skrinky!

Zamknite ich (dvojitým otočením) v skrini! Je to stále najbezpečnejší spôsob, ako prestať vidieť svoje čistiace prostriedky a doplnky pre domácnosť. Zabudnite na čistenie, žehlenie a pranie ... aspoň kým už nemáte čo robiť ... Ironický, samozrejme, pretože nie, čas na čistenie ešte neskončil! Kým nežijete vo svete, kde nečistoty samy odchádzajú, skrinka je stále tým najlepším spôsobom, ako ukryť čistiacu kefu, bielidlo a oblečenie koňa. Môžete venovať celú skrinku skladovanie výrobkov pre domácnosť alebo v prípade potreby investujte do skrinky do kuchyne, garáže, pivnice alebo dokonca na toalety.

Skladovanie výrobkov pre domácnosť v skrinke s posuvnými dverami je veľmi praktické, aby ste ich držali mimo dohľadu!

Pod umývadlom: klasické, ale nie bez rizika

Čistiace prostriedky môžete samozrejme uložiť do skrinky pod umývadlom. Je praktické, že priestor pod umývadlom je často nevzhľadný ... Takže nevzhľadné pre nevzhľadných by ste mohli dobre uschovať aj saponát na umývanie riadu a sprej, aby ste ich mali vždy po ruke. Majte však na pamäti, že ak sa priestor pod umývadlom zdá byť miestom pre uloženie vašich výrobkov pre domácnosť, nie je to bez rizika. Stačí si prečítať vyhlásenie „uchovávať mimo dosahu detí“ na etikete väčšiny čistiacich prostriedkov, aby ste boli presvedčení. Ak máte deti alebo často prijímate deti doma, nezabudnite zabezpečiť prístup k skladovaniu výrobkov pre domácnosť.

Domáce výrobky sa často skladujú pod umývadlom. Veľmi praktický priestor, pretože celkom priestranný, ale nanešťastie v dosahu najmenších. Preto sa vyhnúť rodinám!

Na policiach vysoko

Ak je priestor pod umývadlom obmedzený, pretečie sa skrinka a príslušenstvo domácnosti sa donekonečna hromadí nástenné police v technickej miestnosti (alebo v garáži) môže byť riešením na skladovanie umývadiel, saponátov a čistiacich prostriedkov. Otvárajú sa police pre výrobky pre domácnosť? Iste. Joli? V žiadnom prípade. Ak chcete maskovať viac povrchový čistič a kefu, ozdobnou špičkou je inštalácia záclonovej tyče. Potom stačí staviť na peknú oponu, aby ste zabudli (na chvíľu) na čistenie, ktoré vás čaká ...

Ak máte práčovňu, môžete si tu nainštalovať nástenné police, do ktorých si môžete uložiť výrobky pre domácnosť, mimo dohľadu pred úderom do domu!

Závesné ... na háčiky!

Háčiky a háčiky na dvere ponúkajú nezastaviteľné riešenie šetriace miesto na zavesenie metla, žehliacej dosky, lopaty alebo sušiča. Zavesením na stene alebo na skrytej strane vašich dverí vám umožňujú chytiť za chodu všetko príslušenstvo pre domácnosť, ktoré potrebujete, aby ste zaútočili na veľkú domácnosť. Dokonca ani čistiace prostriedky neodolávajú koši zavesenému na nosnej tyči v štýle Ikea alebo jeho kutilovej verzii vyrobenej zo záclonovej tyče. Usporiadateľ topánok, ktorý visí za dverami práčovne (alebo garáže), je tiež predmetom šikovného presmerovania na uloženie vašich čistiacich prostriedkov a domácich doplnkov.

Háčiky na kabáty môžu byť inštalované takmer kdekoľvek, čo ich robí veľmi praktickými! Napríklad za dverami je ideálny na maskovanie domácich výrobkov!

V škatuliach a / alebo fľašiach: skryté pod vašimi očami

Plastové koše, koše a škatule uľahčujú uskladnenie rukavíc, utierok z mikrovlákna a iných čistiacich krémov. Umožňujú vám tiež, aby ste nestratili čas v deň veľkého čistenia zoskupením všetkého, čo potrebujete, na jednom mieste. Stúpenci ekologických domácich receptov si vyberú poháre alebo fľaše zdobené peknými štítkami. Marseille mydlo, kryštály sodíka, éterické oleje a domáci čistiaci prostriedok sú predmetom príjemného predstavenia, ktoré vylepšuje výzdobu práčovne a zároveň chutí.

Neatraktívne výrobky pre domácnosť vyzerajú lepšie uložené v škatuliach!

Riešenia na okamžité použitie

Závesný kôš, posuvná polica, železná podpera, chytré skrinky, upevnenie na metlu, úložná podpera na zavesenie na zavesenie na dverách do skrinky ... Obchodné značky sú plné nápadov na uľahčenie skladovania domácich potrieb a príslušenstva. Horizontálne a / alebo vertikálne skladovacie priestory sú zaklinené a vložené medzi kuchynské prvky, aby sa získal ešte väčší priestor. Nétwayéééé, baléyéééé, astiké ... Kaz la toujou penpan ... Nie, nie je to hudba, ktorú máte na svojej koži, ale čistenie a čistenie ... a do hĺbky prosím!

Vždy existuje veľa inšpirácie, ktorú treba hľadať zo strany výrobcov! Tu môžu byť dobrým riešením „držiaky kefiek“ s integrovanými háčikmi alebo bez nich.