Informácie

15 cenovo dostupných tipov na zdobenie detskej izby

15 cenovo dostupných tipov na zdobenie detskej izby

Ako vyzdobiť detskú izbu tak, aby vždy potešila, napriek uplynulým rokom? Výzva mnohých rodičov! Aby sme ušetrili peniaze, rozhodli sme sa pre vývoj nábytku, ktorý bude sprevádzať vaše dieťa počas jeho rastu. Aby sme sa vyhli únave, dali sme si lacné tipy na zdobenie, aby bola detská izba zábavnejšia a hravejšia.

Detská izba: dekorácia, ktorá sa mení podľa ich predstáv!

Pri zdobení detskej izby je potrebné pamätať na to, že ich osobnosť sa stále falšuje a že sa jej vkus často mení! Premýšľajte o tom pred natieraním stien. Naše riešenie uspokojí každého: vyberte si neutrálne farby a vyzdobte miestnosť rôznymi doplnkami v ich obľúbenej farbe. Pre dekoráciu, ktorá sa môže každý deň meniť za 0 €, uvádzame niektoré ekonomické riešenia detskej izby: * Používajte bridlicovú farbu. Premeníte časť steny alebo nábytku na obrovskú tabuľu. Tento stôl, ktorý je ideálny na vyjadrenie tvorivosti a hrania, bude o niekoľko rokov neskôr dokonalý aj na prehodnotenie vašich hodín. * Ďalšie riešenie pre začínajúcich umelcov: rám niekoľko korkových panelov vo farebných rámoch. A tu je obrovská poznámka, do ktorej vaše dieťa môže pridať, čo chce, bez toho, aby prešlo múrou pripináčikov! Už farby viac nevyžadujú? Maľovanie rámov a voila. * Pre tých, ktorí sa ponáhľajú, oveľa minimalistickejší nápad: zavesiť niekoľko špendlíkov na drôt. Dosť na to, aby zavesil svoje obľúbené plagáty, vysušil svoje umelecké diela alebo si dokonca zapamätal svoje multiplikačné stoly.

Praktické tipy pre deti od 7 do 77 rokov!

Steny a podlahy miestnosti sa premenia na detské hry

Bez väčších prác a dokonca za pár minút premeníme steny a podlahu miestnosti na detské ihrisko. Využite svoje detské fantázie! * Podlaha sa stáva stolovou hrou s niekoľkými prúžkami maliarskej pásky alebo maskovacej pásky. Nakreslite hopscotch, vymyslite si svoju husaciu hru, nakreslite okruh áut ... A ste pripravení hrať! Tento spôsob sa dá použiť aj na stenách, napríklad nakreslením prednej časti obchodníka. * Má spálňa vášho dieťaťa malý nepoužitý poklop alebo malé dvere? Premeňte ju na tajnú pasáž! Tento trik funguje tiež skvele na vytvorenie oddelených priestorov pre spoločnú spálňu. Usporiadaním nábytku alebo použitím policového systému vytvorte dva otvory. Každý má svoj tajný priestor! * Pre najaktívnejšie deti alebo pre vytvorenie originálneho prístupu k vysokej posteli sa odvážte použiť horolezecké chyty! Aby boli pripevnené priamo na stenu, dodajú spálni športový a kreatívny nádych.

Kľúč k úspešnej dekorácii: využite ich fantáziu

Vyvíjajúci sa detský stôl, až po jeho projekty

Vytvorenie kancelárskeho priestoru pre domáce úlohy je nevyhnutné! Zapojte svoje dieťa do vášho výberu, aby ocenil tento priestor. Tiež sa uistite, že pri stole nie je príliš veľa rozptýlenia. Ak je nastavenie vhodné, bude pre vaše dieťa jednoduchšie pracovať. Usporiadajte priestor okolo stola tak, aby všetko zostalo na dosah ruky. Pre 100% prispôsobiteľné skladovanie v priebehu času, porozmýšľajte o perforovaných paneloch. Lacné a zábavné, je to ideálne riešenie pre detskú izbu. A nulové výhovorky v prípade, že kancelária nie je prepustená! Ak chcete získať lacný škálovateľný stôl, urobte si to sám! Možnosť navrhnúť a vytvoriť ju spoločne. A v priebehu rokov sa vyvinul zvýšením výšky pracovnej dosky a pridaním ďalšieho úložiska. Z inšpirácie? Pripevnite poličku na stenu. Napríklad môžete pomocou stojanov ľahko zmeniť výšku zásobníka pohybom v zátvorkách. A tu je minimalistická kancelária! Jeden môže tiež nájsť rôzne vyvíjajúce sa kancelárie v odbore. K dispozícii sú dokonca aj dizajnérske a šikovné stoly, ktoré sa dajú zostaviť bez klincov alebo skrutiek. Všetko sa zasekne ako stavebná hra!

Praktický a prispôsobiteľný stôl, ktorý vyrastie s vaším dieťaťom

Detská izba: priestor na hranie a predstavenie

Ak nemáte herňu, miestnosť sa môže rýchlo zmeniť na chaos. Riešenie, ktoré nikdy nechodí po malom legu: veľká hracia doska, ktorá nenápadne skĺzne pod posteľ. Čistá miestnosť a nedokončené budovy: perfektný kompromis! Pre aktívnych fanúšikov detí a gymnastiky existuje veľa štvorcových penových vankúšov. Naskladané na seba tvoria malú čitaciu stoličku, ktoré sú rozmiestnené vedľa seba a sú bezpečné pre niekoľko roliek bezpečne. A môžeme ich dokonca naskladať tak, aby sme vytvorili hrady s vankúšmi! Príbeh, ktorý by ste mali rozprávať alebo si predstaviť? Ponoríme sa do vesmíru výrobou konštrukcie malého dreveného domu. Miesto, ktoré bude pre vaše dieťa miestom mimoriadnych dobrodružstiev. A aby ste sa ponorili do rôznych dekorov, šijete niekoľko poťahov. Malý dom, kancelária NASA, reštaurácia ... Je len na vás, či si to dokážete predstaviť a nakresliť!

Baviť sa a udržiavať poriadok v miestnosti je možné!

Tipy na vybavenie priestoru na spanie v detskej izbe

Aby sa sladké sny splnili, prispôsobujeme výzdobu až po plachty! Posteľná bielizeň sa dostane do postele a zasunutím do postele sa stane hrdinou jeho snov. Pohodlne motivujte deti, ktoré nechcú ísť spať! A pre deti, ktoré sa boja temnoty, pridávame nočné svetlo. Vystrihnite tienidlo a zahrajte si tiene. Aby siluetu objavil jeho obľúbený superhrdina, ktorý ho zachráni pred príšerami v miestnosti! Integrujte posteľ do úložného priestoru a vytvorte jedinečný priestor! Čo optimalizuje ukladanie: posteľ, skrine a dokonca aj nočné stolíky ... nápad 3 v 1. Trik, ktorý vytvorí dva mierne oddelené priestory. Každý má svoje súkromie a môže ho ozdobiť podľa svojho vkusu!

Výška stropu používame na optimalizáciu malých priestorov