Komentáre

8 príznakov, že je čas upratať si svoj šatník

8 príznakov, že je čas upratať si svoj šatník


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Po návrate pružiny preberie horúčka skladovanie! To je dobré, čistenie je nevyhnutné najmä na strane šatníka, kde sa šaty hromadí hore nohami. Áno, existujú nejaké indície, ktoré vám majú dokázať, že už nemôžete ustúpiť ... je to teraz alebo nikdy! Je najvyšší čas upratať sa, pretože ...

1. Už nemôžete nájsť svoje obľúbené džínsy

Nosíš ho asi 300 dní v roku. Bez neho nebude mať celý váš šatník rovnakú chuť. Hovoríme samozrejme o fetišových džínsoch, ktoré vám umožňujú obliecť sa za dve minúty a cítiť sa dobre o sebe. Jeho zmiznutie, okrem znepokojenia, je významné. Je čas vyhrnúť si rukávy a odložiť tento šatník!

2. Vaše svetre sú priamo pred vašimi očami ... predsa je jar!

Keď si v zime vaše malé letné šaty trú ramená so svojimi mohérskymi svetre a naopak, vaše šály odolávajú horúčavám, je nevyhnutne potrebné, aby vaše šatníkové úložisko nebolo optimálne. Takže pri každej zmene sezóny odstránime z našich skriniek nepotrebné predmety. Okamžite lepšie dýchame!

3. Vaše malé levanduľové vrecká už necítia

Boli tam odkedy ste si kúpili komodu? Ich prítomnosť je absolútnym dôkazom, že máte jeden deň, pokiaľ ide o váš šatník dobrých rozhodnutí. Áno, ale bolo to dávno. Trochu čistenia pred reorganizáciou šatne a výmenou týchto malých voňavých vreciek by bolo viac než vítané!

Dobre zložené, vaše džínsy zaberajú menej miesta!

4. Šatňu už nemôžete zavrieť

Keď dôjde k pretečeniu zásuviek, váš šatník bude tvrdohlavý, vždy je v závese dverí kúsok látky alebo hromada oblečenia, ktoré sa pri každom pokuse o zatvorenie zbalí, nebojuje: už je to naozaj čas konať.

5. Máte iba nesprávne zladené ponožky

Teror každej šatne: osirelé ponožky. Na nápravu môže byť potrebné pravidelne kupovať nové páry a oddeliť sa od starých. Ukladanie ponožiek môže tiež zanechať niečo, čo bude potrebné. Čo keby mali nárok na svoj vyhradený priestor, rovnako ako ostatné? Textilná škatuľa, samostatný priečinok ... ste sudcom!

6. Nemáte už čo dať

Váš šatník preteká a napriek tomu vyzeráte pochybne: „Nemám už čo nosiť.“ Ak chcete vyriešiť toto veľké tajomstvo šatníka, ktorému čelíme všetci, žiadne tajomstvo: roztriedte bez ústupkov a usporiadajte oblečenie!

Už neponechávajú ponožky!

7. Na nohaviciach si našiel podprsenku

Čistá šatňa a predovšetkým dobre usporiadaná šatňa. Keď však podprsenka, nohavičky, spodky alebo ponožky (nevyškrtnite zbytočnú zmienku) choďte na prechádzku a ocitnite sa v guľkách medzi košele, svetre alebo nohavice, je to naozaj znamenie, že váš šatník si vyžaduje čistenie jar!

8. Na vašich čiernych nohaviciach je prach

Dve možnosti (nie sú nekompatibilné): tieto nohavice sa veľmi dlho nepoužívali; možno je čas rozlúčiť sa. Čo sa týka vašich políc a zásuviek, odkedy ste si neutierali handru? Čistá a usporiadaná šatňa je predovšetkým čistá šatňa, ktorú nezanecháme.

Nakoniec uprataná skriňa!Komentáre:

 1. Roche

  In my opinion, you are not right.

 2. Arashizshura

  YES, a variant good

 3. Colquhoun

  Pochop ma?

 4. Voodoojar

  Prepáčte, ale myslím, že robíte chybu. Môžem to dokázať. Napíšte mi na PM, porozprávame sa.Napíšte správu