Komentáre

Námorný box

Námorný box

Vybavenie:

1 biela priesvitná polypropylénová fólia 1 kovové pravítko 1 veľká fréza Extra silná obojstranná lepiaca páska 1 nožnica 10 strieborné očká 1 kliešte na očká

Réžia:

15 'Rezacie prvky

V polypropyléne vyrežte štvorcovú stranu 60 cm. Vystrihnite podľa plných čiar
pdf: 277556. Budete sa skladať podľa bodkovaných čiar. Ak chcete vytvoriť kryt, odrežte druhý štvorec s rozmermi 26,5 cm (stredný štvorec tvorí stranu s rozmermi 20,5 cm, aby sa uľahčilo pripevnenie krytu na krabicu).

15 'Označenie záhybov

Drážka na vyznačených miestach. Aby ste to urobili, nôž zahrejte na plameň a posuňte ho cez plast pozdĺž pravítka, pred zložením jemne stlačte. Označte všetky záhyby.

10 'Koláž

Umiestnite obojstrannú lepiacu pásku na všetky úchytky, ktoré tvoria spodnú časť škatule, a zatvorte ju, aby ste získali kocku. rada Ako úsporné opatrenie môžete nahradiť viečka obojstrannou lepiacou páskou.

8 'Dokončenie

Pokiaľ ide o veko, zatvorte ho očkami a dajte pozor, aby ste výčnelky sklopili dovnútra. rada Tu sme vybrali malú drevenú loď. Ale existujú všetky druhy vzorov, z dreva, plastu, kovu ...

2 'Dekor

Na kryt nalepte dekoráciu.rada Môžete vytvoriť vlys malých člnov všade okolo krabice, alebo dokonca zložiť dekoráciu na jeho obálke.

Trik

Ak máte kvapku polypropylénu, môžete tiež vytvoriť úložný priestor. Pozrite si vysvetlenia pre obal.

20 Plastové objekty © vydania Flammarion, 2004