Informácie

Naše 7 najlepších nápadov domácej organizácie

Naše 7 najlepších nápadov domácej organizácie

Na déco.fr sa chvíľu zaoberáme všetkým, čo vám môže uľahčiť život. Ak máte radi vysnívané domy, vieme tiež, že by ste radšej snívali o svojom dome k lepšiemu. Sme tiež presvedčení, že dom, v ktorom sa človek cíti dobre, je nielen dobre vyzdobeným domom, ale aj dobre usporiadaným domom. So všetkými našimi článkami venovanými tejto téme už máte niečo, čo vás inšpiruje, ale dnes sme sa rozhodli s vami hovoriť o našich 10 obľúbených tipoch. Svojím spôsobom smotana plodín organizačných nápadov.

Vytvorenie fotografií z dovolenky

S príchodom digitálnych fotoaparátov sa cítime vinní hneď, ako sa tak stane. Keď si všetky tieto fotografie zaslúžia lepšie ako ležať v priečinku počítača, nie? Ak sa usporiadanie vašich rodinných fotiek nejaví ako najpríjemnejší nápad, môže sa to stať, keď zmeníte úlohu na dekoračnú aktivitu. Berieme príklad z tohto článku, v ktorom nájdeme 4 skvelé a originálne nápady na predstavenie všetkých našich dovolenkových fotografií. Blikáme!

Maskovacia páska nás zachráni!

Zaveste naše aromatické rastliny

Rastliny tu nie sú len preto, aby vyzerali pekne, ale majú tiež zdravý a kulinársky záujem v našom dome. Ďalším dôvodom ich privítania v našej kuchyni na ozdobenie všetkých našich jedál. Iba vždy chceme, aby to zostalo krásne, a preto si rukávy navíjame a my sme inšpirovaní týmto veľmi ľahkým remeselníkom, ktorý umožňuje recyklovať jednoduché plechovky v príliš pekných dekoratívnych kvetináčoch.

Naše rastliny si zaslúžia to najlepšie!

Odložte naše korenie

Stále v kuchyni útočíme na korenie. Rovnako ako aromatické bylinky robia každý recept úžasným. Bolo by nesprávne pripraviť vás o tieto rozmanité vône. Aby sme ocenili celú túto paletu príchutí, naplňujeme korenie, ale s organizáciou, ktorá uľahčuje ich použitie. V našom článku o tipoch na uchovávanie korenia sme upadli najmä do detských pohárov transformovaných do pohárov na korenie. Pridajte názov korenia na veko s kriedovou farbou. S touto organizáciou sme si istí, že sme v kuchyni urobili pokrok!

Už žiadne ospravedlnenie, že vám chýbajú riady!

Make origami boxy

Ak okolo seba nemáte dieťa (a teda žiadne poháre pre bábätká), nepropadajte panike. Vďaka malým krabičkám na origami môžete všetko uchovávať doma. Náš tutoriál vám umožní jednoduchým štvorcom papiera, pokiaľ možno hrubým, usporiadať svoje zásuvky tak, aby ste už nikdy nestratili svoje veci. Tieto praktické skrinky okrem praktického osvetlia aj interiér vašich skriniek. Stačí kombinovať vzory a farby a už nebudete vyzerať pochmúrne vo svojom úložisku. Dlhé živé triedenie s origami!

Všetko má svoje miesto

Recyklujte staré hračky

Keď deti starnú, vzdajú sa väčšiny svojich hračiek. Ak je predaj garáží alebo darček darčekom dobrým riešením pre triedenie, môžeme tiež recyklovať staré hračky na uloženie nášho interiéru. Náš článok venovaný druhému životu týchto hračiek vám ponúka možnosť uchovať si tieto spomienky v originálnej a praktickej podobe. Či už sa stanú záložkami alebo držiteľmi šperkov, bývalí spoločníci vašich detí sú dokonalými dekoratívnymi predmetmi pri výrobe.

Konečne je plast fantastický!

Použite plechovky

Vrátime sa k týmto slávnym plechovkám, ktoré zhromažďujú všetky dobré body. Stálo to prakticky nič, je ľahké ich nájsť a málo ich stačí na to, aby im pomohli. Na 10 fotografiách vám ukážeme, že poháre sú vašimi najlepšími spojencami na ukladanie všetkého v dome. Obzvlášť sme padli za tohto malého organizátora make-upu, neodolateľného s týmito čipkami.

stačí ušetriť 5 minút každé ráno!

Únos bez váhania

Ak necítite dušu údržbára, stále sa môžete zabávať únosom predmetu (alebo hacknutím v angličtine). Je to veľmi jednoduché dosiahnuť, cieľom je použitie produktu zmenou jeho hlavnej funkcie. Na tejto strane vás déco.fr kazí a pravidelne vám ponúkame nápady, ako presmerovať dekoráciu. Máme radi napríklad nájdenie nápadov pre objekty ikea, ako v tomto článku. Medzi skvelé nápady nás stále zaujala táto myšlienka čela postele vyrobenej zo skladovania obuvi.

A navyše môžeme ukladať naše plachty!