Tipy

3 kytice na oslavu jari

3 kytice na oslavu jari

Konečne je tu jar! Dni sa predlžujú, svetlo sa vracia, teploty stúpajú ... Je čas kvetiť dom farebnými a voňavými sezónnymi kvetmi. Tulipány, blatouchy, sasanky, ruže a pivonky sa dostanú do centra pozornosti pre návrat slnečných dní. Skutočný zážitok, aby ste sa mohli okamžite ponúknuť!

Ako chuť na blatouchy

Ale aké krásne sú jarné blatouchy! Veľkorysé a rafinované, ružové, biele, červené alebo oranžové, vydržia takmer tri týždne vo váze, pokiaľ premýšľate o miernom znížení stoniek a pravidelnej výmene vody. Ak ich chcete vylepšiť, nezabudnite ich kombinovať so zelenošedým listom Eucalyptus cinerea, žiarivými zelenými odtieňmi bupleurum a jemnými kvetmi ohromenia ... Veľká sviežosť, ktorá odstraňuje šedivosť!

Kytica blatouchov, niektoré kontrastné listy a to je skutočná jarná kytica

Karta jednoduchosti

Čo by bolo na jar bez tulipánov? Tieto korálky, ktoré stoja priamo na ich stonkách, sú k dispozícii vo všetkých farbách dúhy. V miestnosti upúta jednoduchá kytica ružových, bielych, červených alebo oranžových tulipánov a prebudí všetky naše túžby na jar. V spojení so staromódnym kúzlom červenej, fialovej alebo modrej sasanky a zväčšeného tmavo zelenými listami sú tulipány ešte majestátnejšie ... Okrem toho, nie sú tulipány ani kvetinami?

Jemné manželstvo tulipánov a sasanky ...

Vôňa jari

Aby sme prebudili naše zmysly spiace pred zimou, jarné kytice sa nás snažia zviesť svojimi farbami rovnako ako vôňou. Vôňa pivoniek sa spája s vôňou ruží a lila a vytvára jedinečnú a sofistikovanú kompozíciu. Pobočka hortenzie a niekoľko vetiev doplní súbor a vytvoria efekty objemu a hmoty ... Čisté potešenie pre zmysly.

Pivoňky, orgovánky a ruže: vône jari!

Poďakovanie: Kvet, rozvoz sezónnych kvetov. Všetky kytice sú k dispozícii na webovej stránke www.blooms.fr