Informácie

Nábytok Challenger: profesionáli v službách vášho interiéru

Nábytok Challenger: profesionáli v službách vášho interiéru


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nachádza sa v Rezé, neďaleko Nantes, a je obchodom s nábytkom a dekoráciami, ktorý je nainštalovaný od roku 1991. Už vás nebaví nábytok za nízke ceny, ktoré nie sú dostatočne pevné alebo že ste si utiahli opasok, aby ste sa cítili dobre doma? Meubles Challenger je zárukou nájdenia najlepšieho vzťahu medzi zakúpenou kvalitou a zaplatenou cenou!

Meubles Challenger je predajná plocha s rozlohou 3000 m2, ktorá sa venuje zariadeniu a zdobeniu vašich priestorov. Od obývacej izby po jedáleň, cez spálňu nájdete kvalitné výrobky za ich primeranú cenu v širokom výbere farieb a materiálov, okrem toho vernosť zákazníkov značky nie klamať! Tím obchodu preto s veľkou prívetivosťou a transparentnosťou víta, radí a sleduje svojich zákazníkov. Až do množstva ponúkaných služieb: pôžička na príves, dodávka do domu, prenájom nákladných vozidiel iba za 15 EUR, efektívny popredajný servis ... Spokojnosť zákazníka je vždy zaručená.

Dekoračný priestor vás víta na ploche 200 m2. Lauriane vám poradí pri výbere dekoratívnych prvkov: svetlá, sochy, vankúše, obrazy, zrkadlá a dokonca aj exkluzívne obchodné oddelenie pre záclony od metra! S výrobkami, ktoré sa každý mesiac obnovujú, vyniká Meubles Challenger ako nevyčerpateľný zdroj fantázie!

Upozorňujeme, že v obchode je aj showroom „Convertible Contemporary“ Showroom, ktorý je vo Francúzsku jedným z výrobcov prestaviteľnej pohovky. Značka vystavuje široký výber modelov tkanín alebo kože so zvlášť moderným dizajnom a vysoko kvalitnou podstielkou. Meubles Challenger je preto zárukou nespornej hodnoty za peniaze a tím profesionálov pripravený vás podporiť vo vašom projekte zdobenia.

kontakt: Meubles Challenger, 8 rue James Joule, 44000 Rezé Telefón: 02 51 70 10 46 Webová stránka: www.meubles-challenger-44.com Facebook: MEUBLES CHALLENGER 44Komentáre:

 1. Jori

  In it something is. Now everything is clear, thank you for the information.

 2. Polydorus

  Prepáčte, že vás ruším, aj ja by som chcel vyjadriť svoj názor.

 3. Manris

  Improbably!

 4. Chisholm

  boyan

 5. Tunos

  What an interesting idea ..

 6. Holden

  Nechcem rozvíjať túto tému.

 7. Jefferson

  Bravo, brilliant idea and in a timely mannerNapíšte správu