Ostatné

8 dekoratívnych predmetov pre vstup, ktorý vyhodí!

8 dekoratívnych predmetov pre vstup, ktorý vyhodí!

Často hovoríme, že od prvých sekúnd získame predstavu o interiéri. Lepšie je ozdobiť vchod! Originálny a príjemný, môže zmeniť všetko. Objavte náš výber dekoratívnych výrobkov pre efekt wow, akonáhle otvoríte dvere!

Stojan na čierny kovový plášť, € 279 *, DutchboneČo by mohlo byť lepšie ako návrhár stojanu na kabáty na ohlasovanie farby pri vchode? Už všade okolo ne ležia bundy, šály a topánky ... S týmto dekoratívnym a funkčným objektom je uprataný nielen doma, ale je aj štýlový!

Hniezdiace stoly, 79,90 € *, JolipaPáčia sa nám tieto zodpovedajúce hniezdne tabuľky pre svoj veľmi grafický vzhľad. Ideálne na vstup, sú to skutočné ozdobné kúsky, ktoré nezaberajú príliš veľa miesta. Sem umiestnite svoje zelené rastliny, aby vášmu vchodu dala pocit tropickej džungle!

Dizajnové drevené a kovové stojacie svietidlo, € 146 *, ZuiverVďaka svojej škandinávsko-ročnej rade kombinovanej so zmesou materiálov medzi dubom a kovom je táto stojacia lampa dobrým dekoratívnym nápadom pre vstup. Umiestnené v rohu prinesie tlmené osvetlenie a zároveň vytvorí príjemnú atmosféru.

Pletené prívesok z bambusu ľahký, € 59,50 *, holandská kosťĎalšia dekoratívna možnosť prepravy vašich návštevníkov: tkané bambusové závesné svetlo. Pripomína nielen prírodu a cestovanie, ale ponúka aj veľmi jemnú hru svetla a tieňa. Niečo zo vstupu!

Prírodné ratanové a kovové kreslo, € 12,40 *, Aubry GaspardNamiesto toho, aby ste si sedeli na schodoch, aby ste si obliekli svoje topánky, zahrajte si dekódovaciu kartu dôkladne výberom sedadla s jedinečným kúzlom pre svoj vstup. Toto ratanové kreslo spája podnikanie s potešením a príjemným retro vzhľadom!

Úložný kôš, 49,90 € *, NattiotKoše sú život! Dekoratívne tipy par excellence, ktoré prinášajú úložný priestor, sú pri vstupe nevyhnutné. So svojimi rozkošnými pompomami a zlatými detailami má tento kúsok šialenstva, ktoré neznižuje jeho eleganciu!

150 cm okrúhly koberec v tlačenom sise, 99,90 € *, WOOODIdeme domov, vyzliekame topánky a šliapame na pekný okrúhly koberec vyrobený z rastlinných vlákien. Vďaka svojej ružici indickej inšpirácie tento koberec rozptyľuje od vchodu jemnú vyrovnanosť. Strach, túto symbolickú bariéru neprekročíte!

Vankúš Pompom, € 10,99 *, Paríž CenaNa pohodlnom kresle alebo na podlahe, ak máte deti, zvážte vytvorenie útulného kúta na chodbe. Tento pompom vankúš je veľmi mäkký a originálny a dodáva vám dekoráciu. Dobrý nápad za nízku cenu! Nádherný vchod môže viesť iba k dokonalej obývacej izbe! Vaše dobré nápady! img id = "257209" / Ceny zaznamenané na webe dňa 6.10.2017, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.