Užitočný

Výukový program: výroba rastlinných magnetov pre vašu chladničku

Výukový program: výroba rastlinných magnetov pre vašu chladničku

Neviem o vás, ale keď narazím na chladničku, okamžite vidím, že je k dispozícii priestor, aby vaša kreativita mohla bežať zadarmo, prázdne miesto, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. A ako doma, nikdy som nemal dostatok rastlín. Mal som nápad pridať do svojej kuchyne zelenú farbou pomocou korkových zátok, ktoré slúžia na podporu malých výhonkov. rastlín. Je to jednoduché, rýchle a potom na chladničke nikdy nemáte dostatok magnetov, však?

Materiál

- zátky z korku - rastliny (pokiaľ možno mastné) - presná fréza - silné lepidlo na všetky materiály - trochu vlhká zemina - okrúhle a ploché magnety - nožnice

Rozpočet: 10 až 15 EUR na 6 magnetických uzáverov Trvanie: 5 minút na uzáver

Fázy

1. Na vytvorenie rastlinného magnetu zarezajte zátku pomocou presnej frézy. Vytvorte stredový kruh s hĺbkou asi centimeter.

2. Zoškrabte dieru vyrobenú pomocou frézy, aby ste získali dobrú hĺbku.

3. Do stredu svojej čiapky vložte bod silného lepidla.

4. Na špičku lepidla rýchlo naneste magnet a potom nechajte 2 minúty konštantný tlak. Nechajte zaschnúť ďalšiu minútu.

5. Vložte trochu vlhkej zalievacej pôdy do otvoru v zástrčke.

6. Vystrihnite z rastliny malý výhonok a nechajte dosť dlhý kmeň. V prípade potreby použite špáradlo. Vďaka tomu si môžete vytvoriť ideálne miesto na zasunutie kmeňa do vlhkej pôdy.

Nakoniec

Tam idete! Váš rastlinný magnet je pripravený ozdobiť váš interiér a dodá vašej dekorácii dych čerstvosti. Pokiaľ ide o údržbu, každý deň ľahko zľahka zahmlievajte pôdu na vystrelenie a zalievanie. V závislosti od ročného obdobia môžete nekonečne meniť odrody rastlín, kvetín a dokonca aj zeleninových klíčkov. Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich pekných rastlinných magnetov prostredníctvom našej stránky Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!