Informácie

8 vynikajúcich pohoviek za veľmi nízke ceny!

8 vynikajúcich pohoviek za veľmi nízke ceny!

Teraz je možné nájsť dizajnérsku pohovku bez porušenia banky. A ešte lepšie: dekorácia vašej obývačky si zaslúži krásnu pohovku! Škandinávsky, chesterfieldský, klikajúci alebo farebný gauč, tu je náš výber za nízku cenu pre efekt Wow!

Skandinávska pohovka Felino Gray, € 319 *, MenzzoAk je vaša obývačka malá, stavte na túto dvojmiestnu pohovku! Malý objem, ale maximálny efekt pre tento model Felino, veľmi mäkkej šedej farby as diagonálnymi drevenými nohami pre dotyk originality. Ideálne pre škandinávske alebo klasické dekorácie.

Pohovka škandinávska Dakota, 335 € *, cena v ParížiAko nespadnúť na túto pekne béžovú dvojmiestnu pohovku? Drevená základňa a škandinávsky vzhľad dokonale zapadnú do interiéru vašej obývačky! Pohodlné vďaka čalúnenému sedadlu je pozvanie na oddych po dlhom dni.

Pohovka Red Highness Chesterfield, 359 € *Gauč Chesterfield, veľká klasika anglického zdokonalenia, je symbolom elegancie. Tu sa objavuje veľmi elegantný vínovo červený zamat. Dve sedadlá, pohodlné a ultra mäkké, je ideálne, ak máte radi retro štýlový štýl. Čakajú na vás jeho objemné podrúčky a čalúnené povrchy!

Klikacia pohovka Gothenburg šedá, € 299 *, MLCPáči sa nám táto šikovná 3-miestna pohovka, ktorá sa v jiffy premení na spanie pre 2 osoby. Ako moderné, ako je to praktické, táto pohovka vám dodá v teple dotyk vášho interiéru s šedým plátenným tvídovým vzhľadom.

Utrecht tyrkysová pohovka, 499 EUR *, VNÚTORNÁ 75Táto moderná pohovka, ktorá sa vyznačuje krásnou tyrkysovou farbou, vďaka svojej originálnej podobe pre občasné prekvapenie spaním. Ak máte deti, vedzte, že je veľmi odolný, odolný voči škvrnám, antiperspirantný a odolný proti opotrebeniu!

Pohovka Depalma Gray, 360 € *, MENZZOTáto pekná bergèrská pohovka dodá vášmu interiéru eleganciu a kultivovanosť. Mimoriadne pohodlné, s čalúneným chrbtom a zakrivenými líniami, je klasické aj moderné: skutočná prehliadka sily pre toto útulné dvojmiestne sedadlo.

Rozkladacia pohovka Harry Blue, 279 € *Čo ak si trúfate sfarbiť? Tento trblietavý modrý kabriolet prináša do vašej obývačky dojem oslnivej modernosti. Veľmi moderný, s chromovanými kovovými nohami, sa odohráva v okamihu. Ideálny pre zábavu vašich priateľov.

Pohovka Viking kabriolet, 299 € *, VNÚTORNÁ 75Táto vynikajúca rozkladacia pohovka Viking je naša najobľúbenejšia! So svojimi triezvymi a elegantnými líniami sa bude môcť integrovať do akéhokoľvek interiéru! Ak ponúka príjemné pohodlie pri sedení na dennej báze, ocení sa toľko v spánkovej verzii, akonáhle sa rozloží. Chcete ešte väčší výber? Navštívte obchod a pozrite si naše sedacie súpravy! img id = "257299" / Ceny uvedené na webe dňa 10.10.2017, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.