Komentáre

Planet Bedding špecialista na prestížne posteľné prádlo v Paríži od roku 1990

Planet Bedding špecialista na prestížne posteľné prádlo v Paríži od roku 1990

Keďže nájdenie ideálnej matrace pre sladké sny sa môže rýchlo zmeniť na nočnú moru, Planète Literie si bude robiť čas a poradí ti najlepšie. Ak obchod ponúka najväčšie značky matracov, ako sú Simmons, Treca, Beautyrest ... vyznačuje sa ponukou obrátenou smerom k špičke sortimentu, ich ručne šitými matracmi a ich kvalitným poradenstvom na mieru za najlepšiu trhovú cenu.

Posteľový špecialista od roku 1990

Vedúci predstavitelia spoločnosti Planète Literie si vyberajú najvyšší stupeň. Pokiaľ ide o pohodlie svojich zákazníkov, ponúkajú kvalitné francúzske výrobky, spolupracujú s čalúnnikmi a starajú sa o výber kvalitných materiálov. Vďaka transparentnosti a podpore identifikujú vaše potreby z hľadiska pohodlia a dekorácie.

Obliečky na planéty, rodinný dom od otca po dcéru

Pretože predaj snov a spánok sa stáva dostupným, 2. generácia pokračuje v tom, aby sa obchod v 17. storočí (Porte Maillot) Planète Literie odlišil od ostatných domov vďaka jeho srdečnému privítaniu, vlastným doručovacím službám a rôznym výberom matrace rýchlo dostupné po celom svete.

Jedinečná a kreatívna ponuka obliečky

Obliečky na planéty sa nezastavia jednoduchou distribúciou matracov viacerých značiek. Inovujú, vytvárajú, vymýšľajú a uspokojujú potreby svojich zákazníkov v oblasti skladovania a dekorácie. Maison Planète Literie neustále hľadá nové ozdobné trendy a textílie vydavateľov, aby pokračovala vo vytváraní. Butik vám pomôže pri výbere a výrobe vlastných čelných dosiek. Pokiaľ ide o úsporu miesta, spoločnosť Planète Literie vám bude môcť ponúknuť inteligentné riešenia, ako sú: výsuvné postele, zásuvky, pružiny v boxoch alebo dokonca rozťahovacie pohovky.

Matrace pre všetky chute až do veľkosti King

Pretože každá osoba je iná, literie Planète ponúka kompletnú škálu od klasických matracov, hotelového komfortu až po americké matrace s hrúbkou 45 cm. Nájdete tu jedinečnú posteľnú bielizeň, ktorú si vybrala Planète Literie.

kontakt: Planète Literie, 100 avenue des Ternes, 75017 Paris Telefón: 01 55 37 14 00 Webová stránka: www.planete-literie.fr Instagram: @planeteliterie