Informácie

Aký rozpočet by ste mali plánovať na renováciu vašej kuchyne?

Aký rozpočet by ste mali plánovať na renováciu vašej kuchyne?

Dlaždice, farby, nábytok, vaša kuchyňa musí byť renovovaná. Ale dodatok k renovácii môže byť veľmi rýchly. Aby ste si mohli skontrolovať svoje výdavky a ponúkli vám kompletnú kuchyňu, je dôležité si položiť správne otázky skôr, ako začnete. Objavte naše 3 tipy, ako usporiadať kuchyňu podľa svojich predstáv ... a zostaviť svoj rozpočet!

Tip č. 1: Stanovte si rozpočet svojej kuchyne podľa priority

Mali by sme všetko zmeniť? Alebo budú stačiť maliarske práce a nové dvere do skriniek? Pred vstupom do dekoračného obchodu alebo do návrhára kuchyne musíte bezpodmienečne premýšľať o rozsahu práce, ktorú plánujete vo vašej kuchyni. Všeobecne platí, že existujú 3 kritériá, ktoré je potrebné zohľadniť odhad rozpočtu budete potrebovať: - veľkosť vašej izby, - prvky, ktoré chcete zmeniť, - kvalitu použitých materiálov. V závislosti od projektu budete mať niekoľko možností. Obráťte sa na návrhára kuchyne, interiérového dizajnéra alebo prácu vykonajte sami.

Možnosť výberu kuchyne a večere

Rôzne rozsahy rozpočtu pre kuchyňu

Je zrejmé, že množstvo práce nebude rovnaké. Ak inštalujete sami a kuchynská linka ako sú tie dostupné na Ikea alebo Alinéa, rozpočet bude medzi 1 000 eur a 3 000 eur , Inštalácia odborníkom vás však bude stáť medzi 5 000 a 10 000 EUR , Tento široký rozsah je vysvetlený vzhľadom „na mieru“ vašej obnovy.

Modernosť lakovanej kuchyne

Tip č. 2: Pre malý rozpočet v kuchyni uprednostňujte malé zmeny

Niekedy malé úlohy môžu úplne zmeniť vzhľad vašej kuchyne. Modernejšia krivka, prekrásna módna maľba alebo nové predné skrine stačí na to, aby ste úplne vylepšili svoju kuchyňu. Ak uvažujete iba o zmene farby a fasád vášho nábytku, je veľmi ľahké vykonať tieto zmeny sami. Existujú veľmi dobré značky farieb, ktoré vám umožnia prekreslenie 20 m² za približne päťdesiat eur (Leroy Merlin) a moderné a dizajnérske fasády od 36 eur za Ikea napríklad.

Rozhodnite sa pre recykláciu vinobranie v kuchyni!

Tip č. 3: rozpočet, stávky na vinobranie!

Vintage napadol náš dom a to samozrejme zahŕňa aj kuchyňu! Ak je váš rozpočet obmedzený, nezúfajte! Uvádzame predajné miesta medzi jednotlivcami, aby sme hľadali trendy a za veľmi nízke ceny. Niekedy stačí len niekoľko ozdobných predmetov na oživenie kuchyne, ktorej dekor sa minul. Vyrábame stoličky priemyselnými stolicami, natierame dvere skrine špeciálnym náterom, inštalujeme laminovanú krivku s efektom z nehrdzavejúcej ocele (od 99 EUR v Leroy Merlin). A v okamihu si môžete pochutnať na úplne novej kuchyni za nízku cenu!

Kúzlo vždy pracuje v kuchyni s nadčasovou bielou