Tipy

Aké posteľné prádlo v zelenej miestnosti?

Aké posteľné prádlo v zelenej miestnosti?

Nakoniec ste sa odvážili: steny vašej izby budú zelené. Musíte uznať, že výber nie je konvenčný a že zdôrazňuje vášho ducha nezávislosti. Vaša zelená miestnosť je hymnou slobody a vy ju plne predpokladáte. Posteľná bielizeň môže byť teraz problémom, pretože zelená farba je náročná, ale máte šťastie: zelená prináša návrat! Takže tu sú naše nápady na posteľnú bielizeň pre štýlovú zelenú spálňu.

Zelená spálňa a sivé posteľné prádlo

Začnime jednoduchým nápadom, ktorý práve teraz vyvoláva rozruch. Zelená a šedá sú dve farby, ktoré dobre reagujú. Zelená, najmä v tmavých odtieňoch, bude paradoxne šedá, aby jej dodala jasný a mäkký vzhľad. Ak navyše, ako na fotografii, používate zelenú kačicu (hraničiacu s modrou farbou), vaša miestnosť použije všetky farby, ktoré sa momentálne odtrhávajú. Veľmi módny tropický štýl môžete vziať späť pridaním prútených prvkov a výtlačkov z džungle.

Podľahne tropickému trendu

Zelená spálňa a čierna posteľná bielizeň

Za normálnych okolností čierna posteľná bielizeň nepriťahuje, pretože je spojená s príliš tmavou a depresívnou atmosférou do spálne. So zelenými stenami sfarbenými na modro (napríklad opálovo zelená alebo borovicová zelená) je čierna zaujímavá alternatíva. Môže sa použiť na prikrývky na posteľ alebo na prikrývky, ktoré prinesú skutočný nádych tajomstva. Sada je krehká a bude vyhovovať ľuďom, ktorí chcú miestnosť radikálne odlišnú od ostatných.

Zmäkčiť všetko s bielou

Zelená spálňa a oranžové posteľné prádlo

Ak sa doteraz návrhy miestností zmenili na tmavozelenú alebo modrú zelenú, je tiež možné zvoliť pre svoju izbu svetlejšiu zelenú. Medzi možnosťami patrí najmä mätová zelená (alebo mäta) najmä v posledných rokoch. Je to jedna z tých ročných farieb, ktorá získala späť srdce dekoratérov. Tieto zelené (vrátane vodnej zelene alebo nefritovej zelene) sa dajú ľahko kombinovať napríklad s pomarančmi (ktoré tiež vychádzajú zo skríň). S týmto typom zelene sa môžete pustiť do škandinávskej výzdoby, a preto sa rozhodnúť pre farby pripomínajúce ľahké drevo.

Zelená nemusí byť nevyhnutne tmavá

Zelená posteľná bielizeň a posteľná bielizeň

Zelené posteľné prádlo v miestnosti so zelenými stenami sa môže zdať prehnané, ale napriek tomu je to otázka merania. Napríklad pri stenách khaki rôzne farebné odtiene zelene dodajú nádych ženskosti a sofistikovanosti. Vyberte si teda dosť svetlé odtiene ako smaragdovo zelená. Ak chcete dosiahnuť tento luxusný efekt, vyberte si ušľachtilé a ťažké materiály, ako je zamat.

Všetko v sofistikovanosti.